SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

14 lat plus sterydy.HISTORIA O MNIE!!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 20864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam wszystkich użytkowników,chciałbym aby ci którzy mogą mi pomóc przeczytali moja wypowiedź do końca za co bardzo z góry dziękuję.
Więc zaczynamy.Umieściłem swój problem w dziale doping ponieważ jest on związany z dopingiem choć na początku być może bedzie wam się wydawać że chodzi o odżywianie.Mam 20 lat ćwiczyć zaczęłem w wieku 14 lat zafascynowany i podpuszczony przez ojca i jego kolegów którzy kiedyś ostro ćwiczyli na siłowni.Gdy miałem jeszcze 13 lat to kulturystyka za bardzo mnie nie interesowała,ale będąc sczupłym chłopcem i jeszcze oglądając czarno białe zdięcia mojego ojca i patrząc na jego wygląd spodobało mi się to i uznałem że czas coś ze mną zrobić przypominam że miałem 15 lat,dostawałem baty od kolegów nie miałem odwagi im sie postawić i to również mnie utwierdziło w tym że będę ćwiczył.dokładnie nie pamiętam ile wtedy ważyłem ale coś koło 50 kg i 178cm wzrostu a w bicepsie miałem 27 cm.Zaczełem ćwiczyć kupywałem polskie pisma kulturystyczne nie bede reklamował jakie ale wiadomo te najpopularniejszei korzystałem z nich,korzystałem również z rad ojca starego pakera,czasy się jednak zmieniły i on inaczej ćwiczył niż teraz jest przyjętena siłowni.Na początku widziałem oczywiście efekty ale nie były one zadowalające po paru miesiącach kupiłem pare odżywek jako dzieciak bylem naiwny i wierzyłem napisom na ulotce i opisowi działania pierwsza moja odżywka to było SOJAPROTEIN 850 tabletek,dajcie spokój chyba nie muszę opisywać że nic mi to nie dało później przerzuciłem się na kretynę treca było lepiej przytyłem pare kilo po cyklu ale szybko spadło pamiętam że kupywałem jeszcze glutamine olimpa i kreatyne hiteca ale efektów już nie pamiętam mówiąc szczerze.Ogólnie mówiąc efekty byłyby zadowalające dla cierpliwego chłopaka ale ja chciałem więcej tym bardziej ojciec się ze mnie smiał że nic nie widać a od kolegów dalej dostawałem.Kumple na osiedlu mówili mi o mecie i bardzo mnie to zainteresowało po kilkudniowym zastanowieniu i zdobyciu kasy zdecydowałem się(moje szczęście że się boję kłucia bo bym sie pewnie na strzały zdecydował).Zaczełem brać podstawowy cykl zaczełem chyba od 2 tabletek a skończyłem na 6.czułem się wspaniale widziałem że rosne inni też to widzieli ale ojcu się to nie spodobało wiedział że coś jest ze mną nie tak,może aż tak się nie przyglądał na moje ciało ale widział po zachowaniu że się zmieniam że jestem bardziej pyskaty mniej się boje jestem bardziej narwany,szybko sie złoszcze(mało powiedziane).Jednym słowem efekty pomijając mase i siłe które mi się podobały to meta dała mi pewność siebie złamała we mnie jakąś belkę której nie mogłem sam przekroczyć.Rówieśnicy z osiedla zaczeli mieć dla mnie szacunek chociarz może nie wyglądałem imponująco ale zachowanie i brak zachamowań dałem im odczuć przestałem się ich bać .Odchądząc od tematu możecie się zastanawiać dlaczego tak mnie poryło po mecie ??? ALKOHOL wydaje mi się to najgorsze co może spotkać człowieka który bierze koks i pije alkohol a ja miałem przypominam 14 lat !!!!!!!bo cyklu po paru miesiącach wziełem jeszce jeden cykl ponieważ tamte efekty dla mnie były już sa słabe , po paru miesiacach wziełem jeszcze bułgarską ale to ona juz na mnie tak nie działała jak ruska i ją odstawiłem. w wieku 15 lat wyglądałem fajnie jak dla mnie miałem 34cm w łapie 70 kg wagi(znikoma ilość tłuszczu w zasadzie nie widoczny) jednak przestalem ćwiczyć ponieważ miałem drobny wypadek mianowicie na szkolnych warsztatach lewą dłoń przebiło mi szkło prawie na wylot nie chciałem iść na szwy właściwie to nawet uciekłem z nich ponieważ jak juz mówiłem boję się igieł postanowiłem że samo mi się zrośnie rana, nosiłem bandaż ze 2 miesiące aż w końcu się zrosło ale nie było mowy o żadnych ćwiczeniach a jak wiadomo dłonią się trzyma sztange a ja miałem bardzo delikatnie zrośniętą bliznę i bałem się o rozerwanie jej więc przestałem ćwiczyć jeść i co ze mnie zostało ???? Jedyne po koksie po tych paru latach co mi pozostało to zryta bania,od około roku staram się uspokoić moją psychikę nie rzucać się już tak i nie nieszczyć wszystkiego będąc w złym nastroju do dzisiaj już sie zmieniłem jednak ślady w psychice pozostają delikatne ale czasami jak mnie coś wkurzy to adrenalina mi tak skacze cały się robię w żyłach taki napuchnięty dosłownie ale już niczego nie niszczę choć czasami mam malutka ochote jak krew mi szybciej krąży.zapytacie mnie jak wyglądam hmmm w tej chwili ważę 65 kg i mam 182 cm wzrostu domyślacię się że nic po mnie nie widać że coś brałem no może jak ktoś się zna to zobaczy różnicę ale zwykły człowiek to pomyśli że normalka.Zamierzam przytyć ale nie ćwicząc ponieważ nie mam zamiaru już wchodzić w to drugi raz (ręka jest w stanie tak na 4+ ) nie chcę kusić losu ponieważ wiem że na sucho już nie wiele mi wejdzie a koksu juz nie chcę brać sami się domyślacie dlaczego.ale chcę przytyć i czytając rózne wypowiedzi to doszedłem do wniosku że mówicie że trzeba ćwiczyć żeby przytyć wiem ale mi nie chodzi o mięśnie, chodzi mi żebym miał większy apetyt wiem że nie ma po co brać odżywek ponieważ i tak mam zrytą wątrobę przez metę ale chciałem się was poradzić co byście polecali dla mnie coś na apetyt kupiłem sobie CITROPEPSIN i troche działa czy mozną jeszcze coś wymyślić na ten temat?? jeśli ktoś jest w stanie mi coś polecić proszę o wypisanie jakichś środków na apetyt żebym przytył jakoś po nich niehcodzi mi o szybkie efekty ale żeby jakieś były.Wracając do mety moja historia jest mam nadzieje przestrogą dla takich bezmyślnych gówniarzy jak ja którzy nie sią cierpliwi a chcą efektów efekty moga być dosłownie na krótką mete i co później ?????




P.S. zaresjestrowałem się na Sfd nie dawno ale jestem obserwatorem od paru lat więc to że jestem nowy to nie znaczy że was nie znam :):):):)
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 153 Napisanych postów 1163 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43408
ty jestes jakis nienormalny ja w wieku 13 lat zaczalem cpac i walilem wszystko do 20 roku zycia. teraz wzialem sie w garsc i nie robie z siebie sieroty. a ty tam mi gadasz o 2 cyklach mety ze cie zryly- smiechu warte. na apetyt najlepsze jest megace w aptece na recepte- jesz po tym srodku 7 razy wiecej.

Batros to Skeletor: "You talk and I'll listen."

Skeletor: "I'll talk and you'll obey!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4604 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 46038
normalnie urzekla mnie twoja historia

a tak powaznie,to mysle ze troche dramatyzujesz,watroba napewno az tak mocno sie nie zryla(zrob sobie badania zacznij wcinac jakis hepatil albo cos tam innego https://www.sfd.pl/temat195820/ ( tu masz duzo o tym ),a co do poprawy apetytu to sazde,ze cwiczenia fizyczne same w sobie pomoga(bedziesz cwiczyl ostro to tez bedziesz jadl) to tyle IMO

PS ;tez zaczolem podobnie mlodo,wiem ze to byl duuurzy blad,ale teraz dzieki SFD wiem co robie

Zmieniony przez - QRCZAK84 w dniu 2005-04-27 11:31:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 185 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39729
pfffffffff.......

Hard core till death

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
boogie ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 6905 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80672
zrob badania watrobowe i bedziesz wiedzal (popros lekarza, mozesz powiedziec,ze masz czeste zgagi itp.)
dieta na mase, odzywki i suplementy napewno pomoga w zwiekszaniu masy ciala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
to jakaś ściema, piszesz ze majac 14 lat brales kox, przed tem brales creatyne TRECA i sojavit? teraz amsz 20 lat, a przeciez 6 lat temu nie bylo treca na rybku i nie wiem czy nawet sojavit byl

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to byl nie sojavit tylko sojaprotein firmy naturell
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
i TREC to tez nie byl tylko karbid

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
Powiem tak, nie jest az tak strasznie, jedno jest pewne, masz bardzo dobra nauczke, zdobyles doswiadczenie dzieki ktoremu wiesz jakie sa konsekwencje przyjmowania saa w tak wczesnym wieku, mam nadzieje ze wiecej nie popelnisz tego glupstwa, nawet jak bedziesz juz dorosly, co do zwiekszenia laknienie polecam dibencozide, moze byc te z Megabola, zaraz ktos pewnie wybuchnie smiechem, ale tutaj chodzi tylko o zwiekszenie apetytu a b12 ma takie wlasciwosci, jadlem jak swinia :), jestem tego przykladem, nie jest to zadne cudo, bo nic wiecej ci nie da ale twoj cel zostanie osiagniety, a mianowicie zwiekszenie laknienie, moja kuzynka ma problem, ma niedowage, szybki metabolizm, polecilem jej DM i nabrala pare kilo wiec mysle ze warto!!!

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dibenco tez bralem oczywiscie przed koksem.ale sądze że teraz słabo na mnie zadziała chyba że jakieś potężne dawki ale to przecierz nie bedzie miało sensu bo wątroba bardziej odczuje skutki ode mnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
brales dibencozide magnum w wieku 14 lat?

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2595 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17718
ja nadal nalegam na DM, mozesz brac 2 razy wieksze dawki niz zaleca producent, i bierz hepatil, i nie bedzie problemu z watroba, pamietaj ze regeneruje sie do 27 roku zycia naturalnie wiec powinno byc ok.

POW * MIA
Bring them home!!!

Farmaceuta - Technik

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co powiecie o tym cyklu???

Następny temat

Metformina - Glucophage - Metformax

WHEY premium