SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

14 lat, Gainer or BULK ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2621

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4994
Cześć, na wtępie chcę powiedzieć, że wiem iż jest tu od groma takich tematów, lecz w ani jednym nie znalazlem interesujących mnie informacji, także proszę nie zamykać tematu. Mam 14 lat, ok 169 cm trenuję od ok miesiąca- hantle, sztanga, pompki, i niedlugo drazek, który zamówiłem. Oczywiście czytałem poradniki co do takich suplementów, i jestem raczej osobą, której łatwiej trzyma się tycie. I z tego wiem, że to może jeszcze pogorszyć, a tego bym nie chciał bo cwicze 8 minuts to abs od ok pol roku :>, ale z kolei chcę zwiększyć swoją masę mięśni, no i przy okazji przeczytałem, że taie produkty zawierają także CLA, który wspomaga odchudzanie :) Czekam na wasze opinie, wg. poradnika to drugie by bylo dla mnie lepsze, ze wsgledu na ilosc bialka, ale czekam na wasze opinie, i czy wogole powinienem się za takie coś zabierać ??

Pozdrawiam. Przemek.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4994
nie wiem czemu ale nie moge edytować, więc daje tutaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
o to chodzi bys dal tutaj

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Żaden proch, pilnuj tego co ląduje na talerzu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4994
Zdjęcie sylwetki (mile widziane):
Wiek : 14
Waga : ok 54 kg
Wzrost : 169 cm
Staż treningowy: siłowy- ok 1-2 mc, wczesniej 8 minut to abs ok pol roku
Obwód pasa nie mam przy sobie miarki krawieckiej
Obwód uda w najszerszym miejscu:
Obwód łydki :
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) 2x trening w noge tygodniowo, wf
Ograniczenia żywieniowe : --
Stan zdrowia: bez zastrzeżeń
Preferowane formy aktywności fizycznej sztanga, hantle, drazek, podstawy
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : --
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: staram się jeść to, co bogate w białka itp.
Wrażliwość na stymulanty:
Możliwosci finansowe: do 100 zł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4994
peepek, jesli chodzi o przedtreningowe, to carbo chodzi o ta odzywke ?? a i w szkole biore obiady, i to raczej nie jest zalezne ode mnie. A białko z jaj samo odlać i wypić ?? To będzie naprawdę bolało :D

PS. zależy mi także na zrzucaeniu paru kg, nie wiem czy zwróciliście uwagę

Zmieniony przez - przemq47 w dniu 2011-11-27 20:15:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
Nie piję sie białka z nieugotowanych jaj, grozi salmonela, wiem że rocky i te sprawy aczkolwiek nie polecam.

BY zrobić masę czy zgubić odpowiednia dieta i trening, podałem Ci, skup się na 10 wskazowkach a bedzie dobrze. Młody jesteś, nie warto pakować się jeszcze w suple , co do zgubienia tłuszczu, biegaj 3x w tyg po 35minut minimum a będzie ok, dieta to podstawa, na redukcji dużo białka, zero słodyczy, fast foodów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 26 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4994
na szczęście mieszkam na wsi, więc daleko mam fasty, a jezeli chodzi o bialko to po prostu mój żołądek nie nawidzi jaj. Nie moge się przez to przełamać, ale jak tylko ugryze choć kawałek, odrazu mam odruchy wymiotne, mogę to czymś zastąpić ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103
jesli masz odruch wymiotny to oczywiscie ze z nich zrezygnuj-to ma byc sport dla pasji a nie katorga:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja - FBW czy Split?

Następny temat

Jak tazywa się ten plan treningowy (wytrzymałość siłowa)

WHEY premium