SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

13 tydzień cyklu na boldku, dece, testosteronie. Wyniki badań

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2887

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

26

Waga

100

Wzrost

183

Obwód ramienia

nie mierzylem obecnie

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

3 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

high carb, niecale 300g białka, ok. 600-700g WW, reszta tłsuzcze nasycone i nienasycone

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

1 (2 miesiace prop plus test), potem obecny

Opisz swój plan treningowy

hipertrofia, split, 5 dn

Cel cyklu

masa miesniowa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

cykl prop+mnast przed latem 2017

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

ok. 19%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

ekto-endomorfik

Stan zdrowia

ok

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak

PPM (podstawowa przemiana materii)

nie wiem

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

dawno nie robiłem maxów, ale stawiam ze kaltka 100kg, martwy 100, przysiad moze nieco więcej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19373
Witam,

jestem obecnie w trakcie 13-14 tygodnia 30.tygodniowego cyklu na boldenonie, dece i teściu.
obecnie leci: 600mg testosteron enan, 200mg bold, 200mg deka, wczesniej też przez 10 pierwszych tyg masteron.

Suplementacja: wit B -complex, NAC 1200mg dziennie, wit C 1g, wit E 400mg, acard 1x dziennie, arjuna 2x dziennie, wit D3K2 5000 ui, omega3

Poniżej wrzucam wyniki zrobione wczoraj (2gi raz w trakcie cyklu) oraz poprzednie z pazdziernika. Chciałbym aby ktoś rzucił okiem, w razie czego może być na priv i odpłatnie. Najbardziej irytuje mnie zj...ane libido od ok. 10 tygodnia. To przez dekę i bolda czy cos zwiazanego z hormonami ?

Bede wdzieczny za sprawdzenie i porady.

pozdr

14 grudzień 2017


pazdziernik 2017. cz1


pazdziernik 2017. cz2




Zmieniony przez - Matt133 w dniu 2017-12-15 21:59:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
libido typowo przez prolaktyne. juz miales srednia przed deka a potem sie jeszcze trochę podniosła. daj dostinex 0,25mg co 5 dzien i libido wróci

jak wroci libido idz na badnaia jak prolaktyna spadnie blisko 0 to mozna schodzic z dostinex bo z tak mała dawka deki mysle ze nie trzeba leciec jej non stop tylko obserwowac w kolejnych badaniach


Zmieniony przez - citigold w dniu 12/16/2017 4:34:15 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19373
No spoko, dzięki za Odpowiedź tylko kto mi da na to receptę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94124 Napisanych postów 363950 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667651
Zalatw u dila cabaser wyjdzie 1/4 ceny dostinexu
Podajesz hcg? Malo deki i bolda idzie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19373
Już ogarniam
Hcg jest 2x w tyg po 250mcg.
Malo dekoracje i. Bolda.. Tak mi dil rozpisal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Dziwne ze tak malo rozpisal bo zazwyczaj jak dil rozpisuje cykl to za duzo towaru/za duzo srodlow ;)
Bolda daj min 2x250 a nawet 3x250 mozesz dac i deke 2x200 bedzie dobrze kiedys pare lat temu moj znajomy dil swojemu koledze(rowniez mojemu) na pierwszy cykl po 2tyg uczeszczania na silownie test+deka+anapolon xD d****


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2017-12-16 11:07:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
ja to bolda daje 1000 week jak leci bez deki (+test)
a deki 500 jak leci bez bolda (+test)
a towar pewny

bold deka to nie wiem jak dawkowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Deka to takie 400-600 jest ok a bold 500-600min a maksimum to roznie xD sa ludzie co 1.5gr wala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Tez dodam, ze bolda poczatkowo 600, a od 3-go miesiaca to gram bilem bo inaczej nie wiele robi. A libido pare dni po pierwszym cab powinno isc w gore
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19373
no to widzicie, każdy ma swoje zdanie ;) ja akurat zawierzyłem ten temat mojemu znajomemu, bo dosyć dobrze to ogarnia moim zdaniem.. i nie tylko moim.
no ale przegadam z nim ;) może takie dawki przy połączeniu deki i bolda się stosuje...mniejsza, generalnie działa, masa idzie.. ;)

nie zastanawiają Was lipidy i wątroba? suplementacja na wątrobe sie nie zmianiła, jak kiedyś było nawet ok to teraz jest masakra. a lipidy to pewnie i od towaru zajechane..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
No raczej, po prostu o libido pytales Lipidogram nie jest przeciez taki zly. Natomiast alat i aspat to takie markery, ktore potrafia bardzo szybko podskoczyc i rownie szybko spasc. Wystarczy meczacy trening, obrzarstwo czy wiadomo, dobra kira dzien przed badaniami i moze byc taki wynik. Dla porownania przy wzw to sie w tysiacach mierzy. Ja dodaje do tego jeszcze bilirubine to juz jest pelniejszy obraz (wiadomo najlepiej caly profil i masz pewnosc co jest). Mozesz sobie dorzuci do stalej suplemenacji to co wiekszosc koksujacych na watrobe i lipidy czyli ostropest i tl na zimno olej lniany i rzepakowy. Ja co kwartal daje opakowanie probiotyku i jakis mix na watrobe imo najlepiej cena/sklad z treca albo formotiva bo dosyc bogaty sklad.

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl na siłę.

Następny temat

Cykl pod siłe do ułożenia z gh - dawkowanie t3 i tescia

WHEY premium