SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

13 letni chłopak , a odzywki .

Wysłana -
Witam ,
W tym temacie chciałbym spytać jak działają odzywki na 13 letniego chłopaka który dopiero wkracza w fazę dojrzewania ( chodzi o fazę szybkiego wzrostu) . Działa to tak samo jak na dorosłych ? Nie szkodzi to zdrowiu ? Jeżeli można to jakie i w jakich ilościach . Tak pytam , bo bardzo mi zależy żeby mój trening był bardziej intensywny . Nie to ze sie wyrwałem jak Stefan któremu sie przywidziało że chce mu sie ćwiczyć nagle i od razu wszystko na raz . Chce zwiększyć efekty a o odżywki pytam przy okazji . Mam nadwagę mam 164/165 wzrostu i ważę 62.7 O_o . Chciałbym sie dowiedzieć o reakcji tak młodego organizmu na odżywki .

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie bierz ! Szkoda Pieniędzy...Dieta i Systematyczne treningi to wystarczy Ci...
Wysłana -
w takim wieku silownia odpada, czyli reszta automatycznie tez
Wysłana -
SirLolek siłownia nie może Ćwiczyć zawsze tylko nie jakieś wymyślne Ćwiczenia
Wysłana -
ja odradzam, ale to nie moje zdrowie,a Kolega zrobi jak zechce.
Wysłana -
żadna siłownia w wieku 13 lat, miska i jakiś sport mało tego?
Wysłana -
Tzn : mówicie że odżywki w wieku 13 lat nie są na miejscu i lepiej pozostac przy diecie i ćwiczeniach a po kilku latach dopiero sie wziąć za coś takie tak ?
Wysłana -
w tym wieku trening silowy nie jest na miejscu.
Wysłana -
nawet pompki i brzuszki itd ? Nie mówie o siłowni , zdaje sobie sprawe że układ kostny by się skibicił i byłbym garbaty albo coś w tym guście . Siłownia odpada i odżywki też w sumie .
Wysłana -
ale po co?

Zapisz sie na jakąś SW jak chcesz sie zmęczyć i coś z tego mieć.
Wysłana -
pompki, brzuszki itp. jak najbardziej. odzywki i suple nie potrzebne, szkoda pieniedzy, lepiej zainwestuj w dobre zarelko
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź