SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

13 letni chłopak , a odzywki .

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 146
SW , co to za skrót ? sory , ja dopiero od kilku dni zaczynam się tak na serio interesować kulturystyką . Przepraszam za głupie pytania i nie wiedze ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3142 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 41521
sporty walki

"WIDZEW można ugiąć, ale nie można go złamać."
http://www.youtube.com/watch?v=kYrcxCRZxxs&feature=channel_page 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 146
Aha , dzięki . Ja poprostu chce mieć umięśnioną budowę ciała , a nie fałdy tłuszczu . Zresztą mój ojciec tez trenował od młodych lat i to mu nieźle poskutkowało . Troche przesadził i teraz go pobolewają niektóre części ciała (np: plecy) . Za jego czasów nie można było się tak dopytać w interncie jak teraz , dlatego chce sie troche dowiedzieć od tych którzy się znają .

Zmieniony przez - Ele Melee w dniu 2009-02-10 23:34:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1033 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19197
ja mimo wszystko jednak byl silowni nieliminowal mimo tak mlodego wieku, wiadomo nie max ciezary ale wmiare lekkie obciazenia i skupienie sie glownie na technice cwiczen niepowinny zrobic nikomu krzywdy. jakbys byl systematyczny i dieta ok , to w wieku 20 lat mialbys kozak sylwetke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 146
Larsson , właśnie do tego dążę , ale trochę sie boje ze cos mi sie źle zrośnie , jak ktoś chce mi pomóc w stworzeniu zestawu ćwiczeń to możecie coś popróbować w dziale ćwiczeń dla początkujących (tam założyłem temat)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 479 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4689
ja Ci polecam aeroby brzuszki lub ćwiczenia typu 6 waidera lub abs pompki na rozne sposoby i DRĄŻEK!! możesz robić brzuszki tak jak ja robie wieszając sie nogami na rążku i tak robie do gory nogami...odżywki nie, możesz diete sobie zrobić ale w sumie w tak młodym wieku??!!obłęd katowac się dietą zamiast przyjemnościami:D...
Pozdrawiam!!

Zarzywasz , wygrywasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jesli chcesz spalić tłuszcz zacznij biegać i postaraj sie dobrze odżywiać.A siłownie zacznij za jakieś 2-3 lata(jeśli chodzi o trening siłowy czy na wzrost masy mięśni).Suple wogule nie wchodzą w gre.To moja skromna opinia ;)

Zmieniony przez - Peli_Krk w dniu 2009-02-11 00:15:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 146
Ej , trochę odbiegnę od tematu ... Jak teraz mam trochę tłuszczyku tu i tam , to mi się ten tłuszczyk rozejdzie i nie będę go miał jak już urosnę ? Pod warunkiem że nie będę się obżerał tłustymi rzeczami , tylko że utrzymywał stałą wagę oczywiście .

Zmieniony przez - Ele Melee w dniu 2009-02-11 00:15:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zmieniony przez - Peli_Krk w dniu 2009-02-11 00:36:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 28 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 146
Dzięki wszystkim za pomocne odpowiedzi ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

czy nie za duzo tego?

Następny temat

Dawkowanie w cyklu

WHEY premium