SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

13 lat i kreatyna?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12559

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mam 13 lat ważę 55kg, czy jeśli będę używał kreatyny 1000
to na mój wiek przyniesie dosyć dobre rezultaty? czy będę
musiał zażywać jej więcej? żeby ktoś nie myślał ze dopiero
zaczynam to: wiczę od roku moje rekordy to wyciskanie 60kg
przysiad 100kg martwego ciągu nie robię bo to podobno szkodzi na młody organizm.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4954
Na kreatynę i inne suplementy będziesz miał jeszcze czas. Teraz skup się na dobrej diecie i nie szalej z treningami, na rekordy też jeszcze przyjdzie czas. Pozwól się jeszcze rozwinąć Twojemu organizmowi.
Co najwyżej kup sobie jakąś odżywkę...

Radosław Saganek
[email protected]
www.dso.z.pl 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hmm, siadasz z setka w wieku 13 lat? Ciekawe, ale nie wazne. Troche za wczesnie na tak wspecjalizowany suplement jak kreatyna. Obawiam sie, ze twoj organizm nie jest jeszcze w stanie pozytywnie zareagowac na tak silny bodziec jak naprawde ciezki trening i co z tego wynika, nie licz na jakies wspaniale osiagi przy stosowaniu kreatyny. Poza tym, jak u ciebie z dieta? Czy odzywiasz sie prawidlowo? Jesli sadzisz, ze kreatyna zalatwi wszystkie twoje problemy zwiazane z przyrostem masy miesniowej i sily to jestes w bledzie. To nie jest panaceum na duze miesnie. Najlpiej jesli w ogole jeszcze zaczekasz z cwiczeniami na silowni, przynajmniej z dwa lata. To dla twojego dobra i zdrowia, o ktorym pewnie jeszcze nie myslisz.

Moderator działu Suplementacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 281 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3124
Kreatyne zostawilbym sobie na pozniej...
Chcialbym widziec jak nakladasz sobie te 100kg i siadasz.

Wojtek
-------------
[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zacząłem ćwiczyć w wieku 10 lat, może to dla tego...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 281 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3124
hmm wg mnie powinienes byc ciezszy. Moze masz slaby szkielet, ile masz w nadgarstku?

Wojtek
-------------
[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
ty weż nie sciemniaj że siadasz ze 100 i masz 13 lat ,bo zaczołeś cwiczyć w wieku 10 lat nie wiem kto by ci na to pozwolił.Ważysz 55 kg i ta sztanga by cie przygniotła!

jagnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 251 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7285
To z rozmiarem klatki to też ściema

mistyk

mistyk

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 842 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6816
Cos mi sie wydaje, ze 100 na przysiad to w przyszlosci... kreatyna zreszta tez...

szaba

najpierw kulturystyka zrobiła ze mnie wieprza, a kiedy dojrzałem do tego sportu, pozwoliła mi na osiągnięcie wymarzonej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślcie sobie co chcecie ale prawda i tak pozostanie prawdą!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 281 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3124
Ile razy mamy Ci powtarzac, ze 55 kilogramowy 13 latek nie ma prawa siasc i wstac ze 100kg na sztandze! Ile ty masz wyskoku? 200cm? Ciekawe jak utrzymujesz wogole ten ciezar na barach, co? Mozesz poprosic kogos zeby ci zrobil kilka fotek jak robisz te przysiady? Czekam z niecierpliwoscia...

Wojtek
-------------
[email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 828 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 49635
Kolego siadasz setke ,a na suwnicy wyciskasz tylko 105?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cocarboxylaza

Następny temat

Kupno Tribulus terrestris !!!

WHEY premium