sfd logo sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Po 35 roku życia

Dodaj odpowiedź

130 x 5

Wysłana -
Cześć, zakładam nowy dziennik, łatwiej będzie mi kontrolować postępy, w starym jest raczej taki misz masz. Ankietę sobie daruję... :) Najbliższym moim celem jest, jak tytuł mówi, 130 x 5 w przysiadzie, z perfekcyjną formą...Ponieważ jestem antytalentem siłowym :P będzie ciężko, ale mam nadzieję nie niemożliwe Obecna forma przysiadów jest dramatyczna, wklejam film z dzisiejszego treningu, 4 x 100 (chociaż czwarte nie wiem, czy bym sobie zaliczył :P ) Plusem jest to, że wiem, co źle robię technicznie Plan treningowy jest mój własny :P , i zakłada podwójna progresję...najpierw dokładam repsów, potem dopiero kg. (pod warunkiem, za zakładana ilość powtórzeń była wykonana dobrze technicznie) Chciałbym dodać 5 kg miesięcznie, co pewnie nie jest możliwe w moim przypadku, ale może sie zaskoczę pozytywnie. Siadam 3 x w tygodniu, pn ciężko 3 x 3 do 3 x 5, środa fronty 4 x 6 do 8, piątki 4 x 6 do 8. Wklejam dzisiejsze siady, jak widać na załączonym filmiku jest źle, jakby napisał Gwid..Płytko, łokcie uciekają do tyłu, ogólnie ch**nia z grzybnią :P Dlaczego tak zależy mi na poprawnym technicznie wykonaniu? Uważam, że na moim poziomie wytrenowania, czyli bardzo niskim, technika odgrywa dużą rolę, po prostu.

Będzie lepiej.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogę Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Powodzenia
Wysłana -
w końcu jakiś cel wymyśliłeś. dużo pracy przed Tobą ale trzymam kciuki i będę obserwował szydząc gdzie popadnie jak tylko będzie okazja
Wysłana -
E Gwidu - Ajazy schodzi niżej z przysiadami od Ciebie, nie poszydzisz raczej
Wysłana -
Z ciężaru będzie się nabijał, cwaniak jeden :P :)
Wysłana -
Nie schodź tak nisko to weźmiesz więcej
Wysłana -
Taa...już pisałem, jesteś tak silny, jak Twój najsłabszy element :)
Wysłana -
ron nie przebiegłeś dzisiaj 50 km że Ciebie tak energia nosi?
Wysłana -
Tytuł dziennika krótki.
Czas realizacji długi.
Wytrwałości życzę!
Ambitne wyzwanie w tym wieku!
Wysłana -
Jakieś wyzwania muszą być....bo tak, to se można ćwiczyć do usranej śmierci, i wiele z tego nie będzie...Ojan, gdyby nie starty w zawodach ćwiczył byś tak intensywnie? Musi pójść w tym roku :)
Wysłana -
Prawdopodobnie tak - ale ja nie mam obowiązków zawodowych.

Mam łatwiej jeśli chodzi o trening ale trudniej jeśli chodzi o sukcesy na scenie.
Start raz w roku na MPJiW to zbyt mało dla mnie.
Strona 1 z 89
Dodaj odpowiedź