SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

12 składkowy test przed treningówek-zapisy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7248

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 80 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 892
Przydało by się bo kupować całą puche pw i stwierdzić że nie działa to słabo troche :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1044 Napisanych postów 11411 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 138095
jak co to mi dopisz 2 x termo jeszcze xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 263 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2875
lodzianin1
przemyślę jutro na spokojnie jak emocje zejdą


Lodzianin1, więc czekamy na informację od Ciebie :) Miejmy nadzieję, że będzie pozytywna ;) Oczywiście nie naciskamy :P ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23969
Rafał wierzymy w Cię
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 902 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13149
Też bym się ucieszyl.akurat na powrót po urlopie jak znalazł: )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 248 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 11821
No to pogratulować zachowań 5cio latków. Także myśle Lodzianin daj znac do wieczora jak ochłona emocje co bedzie bo jesli rzeczywiscie odwołujemy to trzeba bedzie cos organizowac samemu. Szkoda ale rozumiem twój wk***...pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93281 Napisanych postów 362775 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664104
Nie ma sensu panowie za tydz mam urlop to sie nie wyrobie.kolejna sprawa jak podałem adres sfd to niestety ale zostaliśmy działem niszowych którego nie widać.I mało kogo nasz dział zaczyna z nowych userow interesować.
Tak mi odpisał jeden z darczyńców.
I odpuścił.
Tak więc do końca lipca na pewno odpuszczam.Bo na razie forum działa tragicznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 179 Napisanych postów 1482 Wiek 40 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 56398
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 80 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 892
Orientujecie się czy ktoś prowadzi jeszcze takie testy? Inne fora?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

długi cykl i jazda dalej

Wiecej