SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

12 składkowy test przed treningówek-zapisy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7279

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
Test panowie odwolany.pw mi raz dzialaja a raz nie .dzialu na fonie szukalem dwa dni bo komp mi padl.sorki ale nie ma mozliwosci cofnac wiadomosci,nie mam pojecia co kto wysyla dlatego odpuscilem .jak ktos chce to niech sie tym zajmie.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1055 Napisanych postów 11473 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 138906
co zrobisz...nie przewidzisz elektroniki...moj tez co jakis czas ma fochy i raz dziala a raz nie..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
tego nie ale prosisz o nie nawalanie pw i meili w dziesiatkach to po 2 dniach tel mi poczty nie ogarnial , rekordzista mi wysłał na forum ze 40 pw i w 4 dni ponad 120 meili i sie poddalem.od 15 do 16 ponad 100 meili czy jestem bo on wyjezdza i nie wie czy sie zapisywać.w każdym tescie pisałem również aby nie pisac co będzie bo zapisy są w ciemno aby własnie ograniczyc setki meili i pw.to z osób zapisanych tylko 5 osób !!!! nie bombardowalo mnie non stop pw.
dlatego się poddalem .a tak naprawde jest czego żalowac bo samych termo mialem obiecanych 8 puch za free a pw o jedną mniej.to byl ostatni test (próba ) z mojej strony.ale pozdrawiam i zyczę tym nieogarniętym zawalenia skrzynek setkami meili na poziomie 5 latka -Jesteś? kiedy będziesz? no jesteś ? słabo panowie .kolejna sprawa moge cofnąć tylko część meili i nie mam pojęcia co pisaliście ,a 4 dni na czytanie pw poprzez skrzynke sobie daruje bo poźniej kolejne 4 dni zejda na pakowanie i dwea tyg na wplatę kasy.Nie będe wymieniał firm które daly za free rzeczy , wszystko będzie odeslane po weekendzie.trudno , życie .'pzdr


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-06-24 16:33:45

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
To nieźle świry polecieli, tylko im brawo bić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1055 Napisanych postów 11473 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 138906
lodzianin1
tego nie ale prosisz o nie nawalanie pw i meili w dziesiatkach to po 2 dniach tel mi poczty nie ogarnial , rekordzista mi wysłał na forum ze 40 pw i w 4 dni ponad 120 meili i sie poddalem.od 15 do 16 ponad 100 meili czy jestem bo on wyjezdza i nie wie czy sie zapisywać.w każdym tescie pisałem również aby nie pisac co będzie bo zapisy są w ciemno aby własnie ograniczyc setki meili i pw.to z osób zapisanych tylko 5 osób !!!! nie bombardowalo mnie non stop pw.
dlatego się poddalem .a tak naprawde jest czego żalowac bo samych termo mialem obiecanych 8 puch za free a pw o jedną mniej.to byl ostatni test (próba ) z mojej strony.ale pozdrawiam i zyczę tym nieogarniętym zawalenia skrzynek setkami meili na poziomie 5 latka -Jesteś? kiedy będziesz? no jesteś ? słabo panowie .kolejna sprawa moge cofnąć tylko część meili i nie mam pojęcia co pisaliście ,a 4 dni na czytanie pw poprzez skrzynke sobie daruje bo poźniej kolejne 4 dni zejda na pakowanie i dwea tyg na wplatę kasy.Nie będe wymieniał firm które daly za free rzeczy , wszystko będzie odeslane po weekendzie.trudno , życie .'pzdr



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2017-06-24 16:33:45
o ja pier....to wspulczuje...naszczescie niedlugo lecisz chyba na urlopik jak pamietam xD to odpoczniesz sobie od tego wszystkiego...a tak w nawiasie co trzeba miec w lepetynie zeby tak non stop wypisywac na pw i maile...to juz nawet gorzej niz nekkanie..xD tylko zablokowac osoby na forum a maila zmienic xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1055 Napisanych postów 11473 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 138906
a i tak w nawiasie...podziekowac tym osobom ...a mialem sie jeszcze dopisac do termo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 57 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5634
No i w p***u i wylądował i caly misterny plan tez w p***u.. Szkoda myslalem ze bd kazde pw na inny trening a tak to bedziemy teraz jedno wp*****lac.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 263 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2875
Lodzianin1, może jednak zmienisz zdanie? Część z nas zachowała się w porządku i nie zawalała Cię wiadomościami. Może jednak warto choćby z tymi osobami przeprowadzić ten test? Tym bardziej, że jest on dla wielu osób bardzo pomocny przy wyborze przedtreningówki, choćby dlatego, iż pozwala znaleźć odpowiedni dla siebie produkt bez potrzeby wywalania pieniędzy na całą puchę niedziałającej odżywki.
Mam prośbę, jak możesz, to jeszcze przemyśl swoją decyzję.


Zmieniony przez - Hydraulik_84 w dniu 2017-06-24 20:24:07
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3173 Napisanych postów 4131 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 130088
Jakby się udało coś zgrać to by super było, a najwyżej te osoby które nie mogły wytrzymać skreślić z listy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94315 Napisanych postów 364245 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668527
przemyślę jutro na spokojnie jak emocje zejdą
3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

długi cykl i jazda dalej

Następny temat

Prop + Tren + Wino

WHEY premium