SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

12 składkowy test przed treningówek i termogeników-opinie

Wysłana -
Witam serdecznie
paczki powinny już być u wszystkich , temat dopiero teraz bo u mnie forum lezało i nic nie szło zrobić
fotkę wrzuce dzisiaj max jutro
Tutaj bardzo chciał bym podziękować firmie SFD za darmowe sample All Nurtition i SFD
dodatkowo koledze z Warszawy który ma wyłączność na pw centurion labs który przekazał nam nie odpłatnie Joszkę dla stestowania
Oraz niezawodnego WXN który przekazał nam pw lecz niestety paka doszła z poślizgiem i będzie ona oczekiwać na 13 test który zrobimy niebawem
.Opisujemy jak zwykle w skali 1-5
1.Nazwa
2.Rozpuszczalność
3.Pompa
4.Pobudzenie
5.Ogólne odczucia

jeśli chodzi o termo
1.Nazwa
2.Pobudzenie
3.Skupienie
4.ogólne odczucia

PW
1-Mesomprph -smak green apple candy
2.Sparta Nutrition-Kraken-smak watermelon rancher
3.stimul8-smak punch
4.Devillab-virus-smak -??
5.Centurion labz legion2-smak lemon burst --w każdej saszetce są 2 porcje !
6.juggernaut-Irate-smak skyttlez
7.dbs-pharma-not4pussy-smak death apple
8.Lethal-Fear-smakblue raspberry
9.Insane labz-psychotic-smak apple
10.Wicked-smak punishing punch

termogeniki
1-LEThal-EPH -Alphadrene
2-Lipodrene Elite
3-Black Piranha
4-JUGGERNAUT-PutThermo

kapsy białe bez opisu Nature Pharn-Yohimbine HCL 5 mg

plus sample od SFD i All nutrition ale one są opisane
smacznego

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
1. 3 stimulus 8
2.Rozpuszczalnosc 5/5
3.Pompa 5/5
4.Pobudzenie 6/5
5.Ogólne odczucia 5/5
Wczoraj jeszcze nie było opisu i tak się zastanawiałem co tam dobrego siedzi po treningu życia prosto po 12 godzinach pracy. Dziś wyczytałem że to Stimul 8 i wszystko jasne, trening kosmiczny jak zwykle na tym srodku.
Poszła życiówka w wyciskaniu na barki na sztandze 145kg na 6 ruchów. Myślałem że coś przebiło dobrego Stimula a tu jednak był Stimul;) w smaku dobry ale dla takiego treningu to by szło wypić coś o smaku benzyny;p
Wysłana -
1.Nazwa Black Piranha
2.Pobudzenie 2/5 bez szału, porównywalne z mocną kawą
3.Skupienie. brane rano na czczo więc nie miałem nad czym się skupiać. Następnym razem wezmę przed treningiem
4.ogólne odczucia 3/5 delikatnie pobudzilo, przez moment ciarki. Plus za zwiększoną potliwosc I dobre samopoczucie. Trening był po 5 godzinach od zarzycia razem z pure power od sfd I nogi doj**ane elegancko
Wysłana -
Miało być chyba smak a nie rozpuszczalność? Tak zawsze było. U mnie tez forum nie działało i wziąłem w ciemno nr 1
1.mesomorph
2.smak 5/5 jedno z lepszych jakie piłem
3.pompa 2/5
4.pobudzenie 2/5
5. Ogólnie 3/5 ale było to po bardzo ciężkim dniu w pracy więc w sam raz by zrobić normalny trening. Ale ten smak zayebisty :)

Ps. Uważać na pw virus bo niszczy strasznie :D niestety mialem okazje go próbować i dzień wyjęty z życiorysu :D

Zmieniony przez - 19szymon62 w dniu 2017-09-28 14:59:13
Wysłana -
1.Nazwa Mesomprph
2.Rozpuszczalność 5/5 po wsypaniu do wody praktycznie już było rozpuszczone
3.Pompa 2/5
4.Pobudzenie 3/5 przyjemnie się robiło trening po 4 h snu jednak pod koniec brakło już mocy, bez szału
5.Ogólne odczucia 3/5 smak zasługuje na 5+ jeśli chodzi o PW to chyba najlepszy jaki piłem kiedykolwiek, ogólne działanie dupy nie urywa
Wysłana -
Poznałem że jedyneczka to Meso, więc:
1.Nazwa Mesomprph
2.Rozpuszczalność 5/5, rewelacja, żadnego śladu proszku.
3.Pompa 2/5
4.Pobudzenie 2-3/5 tak jak przedmówcy, po prostu przyjemnie się pracowało z ciężarem
5.Ogólne odczucia 3/5

Ale ten smak... jakie to jest zaj**iście pyszne :o
Wysłana -
1.Nazwa: Devillab-virus
2.Rozpuszczalność: 5/5
3.Pompa: 3/5
4.Pobudzenie: 3/5
5.Ogólne odczucia:

Smak tak ohydny, że prawie puściłem pawia.
Kto pił sól gorzką ten ten będzie wiedział jakie to niedobre
Co do działania - pompa chyba ciut większa niż zwykle, ale bez szału.
Pobudzenie hmm...całkiem ok.
Trening wszedł fajnie z samego rana pomimo 2,5h snu.
Pobudziło ale nie wystrzeliło.

Aż dziw, że jest tu 1,3
Chociaż niewiele ponad godzinę po posiłku to wziąłem więc...może dlatego bez fajerwerków.
Wysłana -
1.Nazwa - Mesomprph
2.Rozpuszczalność - 5/5, smak 5/5
3.Pompa 2/5
4.Pobudzenie 3/5
5.Ogólne odczucia - 3/5 - dobry PW. Smak bardzo rozpoznawalny i dobry. Osobiscie kupuje Mesomprpha jak sie jakas promocja przydazy. Nie jest to jakis mozgoj** i dupy nie urywa jak pierwsza wersja. Taki w sam raz
Wysłana -
1.Nazwa Alphadrene
2.Pobudzenie 3/5 lepiej niż pirania. Bez ćpalni
3.Skupienie 3/5 można się lekko wkręcić
4.ogólne odczucia 3/5
trochę mocniej niż pirania ale dalej dość średnio. Zero podwyższonej potliwości. Dla mnie odpowiedni spalacz czy termo to lekka ćpalnia, podkrecone obroty, potliwosc I przede wszystkim wyłączony apetyt, a tu poza nie najgorszym pobudzenie tego brakowało.
Od jutra jeżeli dobrze poczytałem wchodzą środki z 1.3, joha itp. Więc powinno być lepiej
Wysłana -
1.Nazwa Sparta Nutrition-Kraken
2.Rozpuszczalność 3/5
3.Pompa 1/5
4.Pobudzenie 2/5
5.Ogólne odczucia 2/5 Pobudzenia praktycznie brakowało, trochę lepsze skupienie jedynie, pompy zero, słaby PW
Wysłana -
1. spartan nutrition kraken
2. 1.5/5
3. 1.5/5
4. 1.5/5
5. 1.5/5

Pierwsze pw od czasów naszego przed ostatniego testu. Rozpuszczalność bardzo słaba. Pompa normalna. Pobudzenie nie wyczuwalne.
Strona 1 z 12
Dodaj odpowiedź