SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

12 składkowy test przed treningówek i termogeników-opinie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93266 Napisanych postów 362772 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664099
Witam serdecznie
paczki powinny już być u wszystkich , temat dopiero teraz bo u mnie forum lezało i nic nie szło zrobić
fotkę wrzuce dzisiaj max jutro
Tutaj bardzo chciał bym podziękować firmie SFD za darmowe sample All Nurtition i SFD
dodatkowo koledze z Warszawy który ma wyłączność na pw centurion labs który przekazał nam nie odpłatnie Joszkę dla stestowania
Oraz niezawodnego WXN który przekazał nam pw lecz niestety paka doszła z poślizgiem i będzie ona oczekiwać na 13 test który zrobimy niebawem
.Opisujemy jak zwykle w skali 1-5
1.Nazwa
2.Rozpuszczalność
3.Pompa
4.Pobudzenie
5.Ogólne odczucia


jeśli chodzi o termo
1.Nazwa
2.Pobudzenie
3.Skupienie
4.ogólne odczucia


PW
1-Mesomprph -smak green apple candy
2.Sparta Nutrition-Kraken-smak watermelon rancher
3.stimul8-smak punch
4.Devillab-virus-smak -??
5.Centurion labz legion2-smak lemon burst --w każdej saszetce są 2 porcje !
6.juggernaut-Irate-smak skyttlez
7.dbs-pharma-not4pussy-smak death apple
8.Lethal-Fear-smakblue raspberry
9.Insane labz-psychotic-smak apple
10.Wicked-smak punishing punch


termogeniki
1-LEThal-EPH -Alphadrene
2-Lipodrene Elite
3-Black Piranha
4-JUGGERNAUT-PutThermo


kapsy białe bez opisu Nature Pharn-Yohimbine HCL 5 mg

plus sample od SFD i All nutrition ale one są opisane
smacznego
3
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 80 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 892
1.Nazwa Wicked
2.Rozpuszczalność 5/5
3.Pompa 2/5
4.Pobudzenie 3,5/5
5.Ogólne odczucia 3,5/5. Smak ciulowo słodki dla mnie beznadzieja. Ogólnie trening fajny, lekki zjazd po.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2458 Napisanych postów 5789 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 106072
1. 3 stimulus 8
2.Rozpuszczalnosc 5/5
3.Pompa 5/5
4.Pobudzenie 6/5
5.Ogólne odczucia 5/5
Wczoraj jeszcze nie było opisu i tak się zastanawiałem co tam dobrego siedzi po treningu życia prosto po 12 godzinach pracy. Dziś wyczytałem że to Stimul 8 i wszystko jasne, trening kosmiczny jak zwykle na tym srodku.
Poszła życiówka w wyciskaniu na barki na sztandze 145kg na 6 ruchów. Myślałem że coś przebiło dobrego Stimula a tu jednak był Stimul;) w smaku dobry ale dla takiego treningu to by szło wypić coś o smaku benzyny;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15728 Napisanych postów 17805 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 195138
1.Nazwa Black Piranha
2.Pobudzenie 2/5 bez szału, porównywalne z mocną kawą
3.Skupienie. brane rano na czczo więc nie miałem nad czym się skupiać. Następnym razem wezmę przed treningiem
4.ogólne odczucia 3/5 delikatnie pobudzilo, przez moment ciarki. Plus za zwiększoną potliwosc I dobre samopoczucie. Trening był po 5 godzinach od zarzycia razem z pure power od sfd I nogi doj**ane elegancko
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Miało być chyba smak a nie rozpuszczalność? Tak zawsze było. U mnie tez forum nie działało i wziąłem w ciemno nr 1
1.mesomorph
2.smak 5/5 jedno z lepszych jakie piłem
3.pompa 2/5
4.pobudzenie 2/5
5. Ogólnie 3/5 ale było to po bardzo ciężkim dniu w pracy więc w sam raz by zrobić normalny trening. Ale ten smak zayebisty :)


Ps. Uważać na pw virus bo niszczy strasznie :D niestety mialem okazje go próbować i dzień wyjęty z życiorysu :D


Zmieniony przez - 19szymon62 w dniu 2017-09-28 14:59:13
1

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
1.Nazwa Mesomprph
2.Rozpuszczalność 5/5 po wsypaniu do wody praktycznie już było rozpuszczone
3.Pompa 2/5
4.Pobudzenie 3/5 przyjemnie się robiło trening po 4 h snu jednak pod koniec brakło już mocy, bez szału
5.Ogólne odczucia 3/5 smak zasługuje na 5+ jeśli chodzi o PW to chyba najlepszy jaki piłem kiedykolwiek, ogólne działanie dupy nie urywa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 38 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1054
Poznałem że jedyneczka to Meso, więc:
1.Nazwa Mesomprph
2.Rozpuszczalność 5/5, rewelacja, żadnego śladu proszku.
3.Pompa 2/5
4.Pobudzenie 2-3/5 tak jak przedmówcy, po prostu przyjemnie się pracowało z ciężarem
5.Ogólne odczucia 3/5

Ale ten smak... jakie to jest zaj**iście pyszne :o
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
1.Nazwa: Devillab-virus
2.Rozpuszczalność: 5/5
3.Pompa: 3/5
4.Pobudzenie: 3/5
5.Ogólne odczucia:

Smak tak ohydny, że prawie puściłem pawia.
Kto pił sól gorzką ten ten będzie wiedział jakie to niedobre
Co do działania - pompa chyba ciut większa niż zwykle, ale bez szału.
Pobudzenie hmm...całkiem ok.
Trening wszedł fajnie z samego rana pomimo 2,5h snu.
Pobudziło ale nie wystrzeliło.

Aż dziw, że jest tu 1,3
Chociaż niewiele ponad godzinę po posiłku to wziąłem więc...może dlatego bez fajerwerków.

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
1.Nazwa - Mesomprph
2.Rozpuszczalność - 5/5, smak 5/5
3.Pompa 2/5
4.Pobudzenie 3/5
5.Ogólne odczucia - 3/5 - dobry PW. Smak bardzo rozpoznawalny i dobry. Osobiscie kupuje Mesomprpha jak sie jakas promocja przydazy. Nie jest to jakis mozgoj** i dupy nie urywa jak pierwsza wersja. Taki w sam raz

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15728 Napisanych postów 17805 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 195138
1.Nazwa Alphadrene
2.Pobudzenie 3/5 lepiej niż pirania. Bez ćpalni
3.Skupienie 3/5 można się lekko wkręcić
4.ogólne odczucia 3/5
trochę mocniej niż pirania ale dalej dość średnio. Zero podwyższonej potliwości. Dla mnie odpowiedni spalacz czy termo to lekka ćpalnia, podkrecone obroty, potliwosc I przede wszystkim wyłączony apetyt, a tu poza nie najgorszym pobudzenie tego brakowało.
Od jutra jeżeli dobrze poczytałem wchodzą środki z 1.3, joha itp. Więc powinno być lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
1.Nazwa Sparta Nutrition-Kraken
2.Rozpuszczalność 3/5
3.Pompa 1/5
4.Pobudzenie 2/5
5.Ogólne odczucia 2/5 Pobudzenia praktycznie brakowało, trochę lepsze skupienie jedynie, pompy zero, słaby PW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 902 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 13149
1. spartan nutrition kraken
2. 1.5/5
3. 1.5/5
4. 1.5/5
5. 1.5/5

Pierwsze pw od czasów naszego przed ostatniego testu. Rozpuszczalność bardzo słaba. Pompa normalna. Pobudzenie nie wyczuwalne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

w jakich krajach saa bez recki

WHEY premium