SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10kg w 6 miesiecy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2036
czesc !!! chcialem sie dowiedziec czy przy dobrej diecie moge przytyc w 6 miesiecy 10 kg (wiadomo nie zdobede 10kg masy miesniowej ;) ) i nie koniecznie chce trenowac !! poprostu czy przy dobrej diecie da sie zdobyc tyle kg ??? moze macie jakos dobra diete dla mnie ( waga 55kg , wzrost 183cm)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2036
sorry pomylilem sie waze 66kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
tak, przy dobrej diecie zdobedziesz nawet 2-2,5kg na miesiac

Pozdrawiam,
NoRtOn


"Jezeli zobaczysz na swojej drodze tego jegomoscia ze zdjecia, czuj sie, ze za chwile bedziesz stracony"

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2036
Norton a moglbys mi rozpisac taka diete albo przynajmniej napisac ile b/ww/t na 1kg ciala na dzien ????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
Na poczatek poczytaj tutaj https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=39176
Jesli chodzi juz o ukladanie diety to staraj sie spozyc najlepiej 3g bialka/kg masy i min. 5-6 g weglowodanow/kg masy. Tluszczy roslinnych nie oszczedzaj, a przykladowa dieta na poczatek to np.:
1. 100g płatków owsianych, 0.5litra mleka, 100g twarogu chudego
2. Chleb razowy żytni 150g, 150g szynki z indyka, margaryna 80% 30g
3. Makaron 100g, Ser twarogowy chudy 150g, Kefir 2% 150g
4. Ryż 100g, 175g piersi kurczaka bez skóry
5. Kasza gryczana 100g, 175g pieczeni z wołowiny, 20g oliwy z oliwek, 100g
pomidorów
6. Tuńczyk w sosie własnym 140g, pomidor średni lub mały, 2-3 kromki chleba
razowego żytniego



Pozdrawiam,
NoRtOn


"Jezeli zobaczysz na swojej drodze tego jegomoscia ze zdjecia, czuj sie, ze za chwile bedziesz stracony"

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 444 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 26725
Elo. Przytyłem 12 kilo w pięć miesięcy. Czytałem wszystko co tylko pojawiało się na forum w sprawie diety i treningu i starałem się stosować do wskazówek zawartych w różnych postach. Po prostu zmiksowałem wszystkie rady i ułożyłem pod swoim kątem, następnie je stosowałem i obserwowałem reakcje mojego organizmu. Jestem typem ektomorfika ale i u mnie pojawił się tłuszczyk. Na szczęćie jest go niewiele. Przez wakacje zmieniłem dietę tak by utrzymać wagę, którą osiągnąłem i nic mi nie spadło. Od października znowu zaczynam podnoszenie swojej wagi korzystając z doświadczeń, których już nabrałem. To nie jest takie trudne. Wystarczy czytać i wykorzystywać rady innych. Przez dziesięć miesięcy przeczytałem około 7000 postów a wysłałem chyba ze trzy. Zastanów się nad tym!!! Ćwiczę w domu. Pozdrówki!!!

Darek Ł.

....::::Oto ja i moi ludzie::::....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
No w takim razie nie taki calkiem "nowy na forum".

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

zbyt duże uda

Następny temat

bieganie poranne,dieta

WHEY premium