SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 tygodniowy PLAN WYCISKANIA LEŻĄC

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215555

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Ale także w pierwszym i drugim podejściu nie trzymałeś pleców, ciągłą Ciebie do przodu.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14211
zdieki za ocene zrobie sumo, mam wrazenie ze znacznie wygoniej i latwiej sie mi robi mc z nogami szeroko i rece wewnatrz.
jak najlepiej ustawic telefon przy siadach i ciagach? z profilu? bardziej z przodu czy tylu?



Zmieniony przez - 00PiotR00 w dniu 2017-07-17 22:40:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
00PiotR00

jak najlepiej ustawic telefon przy siadach i ciagach? z profilu? bardziej z przodu czy tylu?



Najlepiej dwa ujęcia ...ale z boku lepiej widać prowadzenie pleców
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 576
Ten plan przewiduje 15-20 procrnt przyrostu sily z tego co widze, jakie procenty podstawic jesli oczekiwany przyrost sily to 2.5-5 procent?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
Nic nie zmieniaj , jeśli przybędzie więcej niż Twoje oczekiwania to...na pewno nie zaszkodzi.
A tutaj musielibyśmy się bawić w jakieś ułamki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 576
To moze maksa zanize bardziej? ostatrnio go robilem majac maksa 160 a do podstawinia uzylem 145 kg ale pomimo tego 7 tygodniu bylo juz bardzo ciezko a w osmym nie dalem juz rady zrobic ktorejs jedynki do konca i przygniotla mnie sztanga :D za tydzien sprawdzielm maksa i poszlo 165. Gdybym przepracowal do konca ten plan i nie bylo tak ciezko pod koniec to pewnie wycisnalbym jescze odrobine wiecej.



Zmieniony przez - Patryk28 w dniu 2017-08-26 00:53:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
Patryk28
To moze maksa zanize bardziej? ostatrnio go robilem majac maksa 160 a do podstawinia uzylem 145 kg ale pomimo tego 7 tygodniu bylo juz bardzo ciezko a w osmym nie dalem juz rady zrobic ktorejs jedynki do konca i przygniotla mnie sztanga :D za tydzien sprawdzielm maksa i poszlo 165. Gdybym przepracowal do konca ten plan i nie bylo tak ciezko pod koniec to pewnie wycisnalbym jescze odrobine wiecej.



Nie jest to nigdzie napisane w temacie , ale ja zawsze proponuję zaniżyć maksa o 10%....sam tą zasadę stosuję praktycznie przy wszystkich systemach siłowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 576
Ok, dzieki za odpowiedz, tak zrobie ze zanize jescze bardziej tego maksa i tym razem dojde do ostatniego tygodnia :). Moge w tym jednym dniu dac 6 serii po 6 pompek na poreczach zaimast waskiego a w drugim dniu zamiast ohp push pressy? Ogolnie push pressy lepiej sie u mnie przekaldaja na sile w ohp niz samo ohp i otatnio robie tylko push pressy z podzialem na cizkie dni i lzejsze ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Wiek 24 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 77
A czy dodawac jakies cwiczenia na klate jwszcze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336261
Pyzolak
A czy dodawac jakies cwiczenia na klate jwszcze?


O jakich ćwiczeniach myślałeś , jako dodatkowe ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie opuszczanie sztangi :(

Następny temat

Pudzian w "Tańcu z gwiazdami"!

WHEY premium