SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 tygodniowy PLAN WYCISKANIA LEŻĄC

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214926

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14211
na jeden ruch max
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14211
1 ruch max. ale zrobilem kilka powtorzen zeby pokazac lepiej reke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
00Piotr00
W ogóle nie Masz nie doprostu , powiedziałbym że raczej prawa ręka ma lekki przeprost i pewnie przez to wydaje Ci się że to lewa słabo się prostuje.
Spokojnie możesz jechać na każde zawody...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14211
dzieki wielkie bo mialem wrazenie ze powinna sie troche w druga strone prostowac jak prawa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14211
wiem ze to temat do wycisakania ale nie chce spamowac... wiec zamieszcze tutaj filmik odnosnie przysiadow. mam wrazenie ze za bardzo sie pochylam i za płytko siadam jak ogladam filmik, chociaz jak wykonuje przysiad i uloze sztange nisko to czuje sie stabilnie. prosze o ocene techniki




Zmieniony przez - 00PiotR00 w dniu 2017-07-15 20:42:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
gregorterm Moderator
Ekspert
Szacuny 759 Napisanych postów 16165 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 292812
Nie dokładnie widać, coś tam przysłania, ale głębokość raczej ok, choć można troszkę głębiej siadać, aby nie było problemu z zaliczeniem na zawodach.

gregorterm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5242 Napisanych postów 19352 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336194
Słabe światło , ale też wydaje mi się OK....chociaż wygląda że nie wszystkie powtórzenia robiłeś równie głeboko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14211
tak tak 5-6p dopiero poszło jak trzeba, stopy mam za wąsko 25-30 miedzy piętami, zienie rozstawienie na szersze i powinno byc ok, jestem zadowolony bo nie podwija mi sie miednica.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 289 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 14211
a jeszcze was pomęcze mc 135kg x 3p moje uwagi przy 3powtorzeniu juz zaokraglilem plecy. generalnie po wczorajszych prysiadach dzis mialem nogi zmeczone przez co nie schodzilem nizej na nogach.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie opuszczanie sztangi :(

Wiecej