SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 tygodniowy PLAN WYCISKANIA LEŻĄC

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215611

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49349
ciekawy ten plan ja robie troche inaczej natomiast 3 treningi w tygodniu poniedziałek, sroda, piątek. W poniedziałek i środe wyciskam na płaskiej w przyszłym tygodniu 145*2 6 serii (w tym było 140kg ) i do tego trzymanie sztangi 182kg przez 10 sec a w piątek tym samym ciężarem robie 3 powtórzenia w 6 seriach. 2 tygodnie po rozpoczęciu tego planu wycisnołem 155kg a w poniedziałek jak bedize gdzie to sprubuje 160 i myśle że pójdzie oczywiscie szamie kretke

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Oride rzeczywiście 85kg będzie ok. Z tą 90 to jakoś dziwnie ciężko i wiosło straszne było(nie rób tak nigdy ). Z ciekawości spytam do czego służy Ci ten ręcznik na środku gryfu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Ten ręcznik to tam raczej jest z respektu przed innymi. Jak wiesz ja cwicze z troszke starszymi (25-28 lat) od siebie, ale w innych godzinach i juz jak przyszedłem na pake to juz to tam było i pytajac sie czy dało by sie zdjąść ten recznik odparli przeciez on nie przeszkadza ;/;/. Wiec nie bede sie z nimi kłocić, bo jestem łebek dla nich i, ale ze wiecej od nich wiem to juz inna sprawa. Mi on nie przeszkadza bo on moze dodaje z 1 cm :(.

Pozdro.


Zmieniony przez - oride16 w dniu 2008-01-06 13:53:49

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 161 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6258
Czy nitro bolon byłby dobrym wyborem?
Suplementacje zaczął bym od samego początku, pierwsze cztery tygodnie nitro póżniej kreatyne? Albo może cell pump jak wspominał oride16 byłby lepszy zamiast nitro ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Jarek 10 tyg na suplach :). Poczytaj sobie dział suplementacja. Ja bym ci radził tak jak mowił senegroth od 4 tygodnia cell pump i bedzie pompa :):).

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 161 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6258
Poczytam :D
Fakt nie zaglądam tam za często.. :P
Ale jak napisał Senegroth jest to ciężki plan treningowy.
Zauważ że nie będe brał tej samej odżywki przez 10 tygodnii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2414 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10933
Nie zgodze sie z tobą. Suplement to suplement czas brania 4-6 tygodni. Wzorek kiedys napisał, ze mozna brac kreatyne cał czas, ale w bardzo małych ilosciach 2g. Jesli cos przekreciłem prosze o skorygowanie.

Cóż Mam Napisać, Że Jestem Bardzo Silny, Nie Dopiero Do Tego Dążę.....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Można jechać na krecie 10 tygodni, ale trzeba zacząć od mniejszych dawek. CP, nitrobolon, ester kreatyny, jabłczan kreatyny dowolna z tych form będzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 235 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2548
No nie nazwałbym tego dobrą techniką... strasznie nierówno i niestabilnie wyciskasz...

Bo to zła sztanga była:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 161 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6258
Trening barków robić maksymalnymi ciężaram,i zwłaszcza chodzi mi o wyciskanie na barki? Starać się co trening na większych ciężarach operować? To samo pytanie odnoście tricepsa i wyciskania wąsko.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

szybkie opuszczanie sztangi :(

Następny temat

Pudzian w "Tańcu z gwiazdami"!

WHEY premium