SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

107g kreatyny i serwatka...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2290

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Tak się złożyło, że ja - który nie stosuje żadnego wspomagania:)- planuję wykorzstać 107 kapsułek kreatyny (olimp) i białko serwatkowe (750g) hi-tec.

(Co ciekawe, kreatynę dał mi za darmo kumpel (okaz zdrowia, wysportowany), który dostał od niej "pikawicy" serca i lekarz zabronił mu jakiejkolwiek aktywności fizycznej przez 3 tygodnie...)

Wiem, że to trochę mało, ale może na 3 tygodnie da się to jakoś rozłożyć, co? Bez faz nasycanie oczywiście.
Możecie mi poradzić jak tę kreatynę połączyć z białkiem i ile jej brać?
Czy mogę po treningu wziąć kreatynę i po np. pół godzinie wypić serwatkę rozpuszczoną mleku UHT 0% ?
Myślałem, żeby kreatynę brać 4sztuki przed treningiem, 4 po i 3 w dzień nietrenigowy - wówczas miałbym na 3 tygodnie, ćwicząc 3x/tydz.
A białko - porcję po treningu i rano.

O glukozie i soku winogronowym już wiem:)

Dzięki.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Jagnik, to oczywiście są tablety, a nie kapsułki - tak mi się jakoś napiało:)
Dokupywać raczej nie będę. Jak coś da to da, a jak nie to nie. Tylko teraz trudno mi się zdecydować, który wariant wybrać. Jakbym brał tak jak pisze (ponoć) Biniu, to, przy 3 treningach w tygodniu, miałbym na prawie 6 tygodni. Ale 9 gram na tydzień to trochę chyba mało...
Raczej zdecyduję się na 5 gram dziennie.
Big Dzięki wszystkim za odpowiedzi!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Troche malo ale trzeba jakos brac...
2x dziennie rano naczczo 2.5g i po treningu 2.5g.
Oczywiscie wiesz z czym
Tak oczywiscie ze mozesz wypic po 30min serwatke na mleku. Taka mala ilosc kreatyny powinna sie szybciej przyswoic do miesni. Serwatke takze bierz przed snem tylko ze na wodzie.
Codziennie bierz tak samo i kreatyne i odzywke.

P.s. Odbierz maila.


Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
Dzięki Coolbart.
Może ktoś jeszcze wtrąci swoje 3 grosze?:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bikej stary koksie dowiedziales sie ze do bialka hi-tecu dodaja metanabol i juz chcesz brac.. :>>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2988 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27831
To żeś mnie zlustrował:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
bikej cool ma racje zrob jak napisal wg mnie jest wporzo!!!



pozdrawiam

'Zeby nauczyc sie latac,najpierw musisz nauczyc sie chodzic!!!'
Cierpliwosci

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
5g dziennie przez 3 tyg. to nawet nie poczujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poczuje. Chociaz jak to twoj 1 raz to radzilbym dokupic sprzetu. Ale efekty tak czy siak powinny byc.

Pozdrawiam
Trening i wiara zrobia ze mnie cara
Old statistics LPA^3498**LWA^545
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bez fazy nasycania to po 3 tyg. nawet sie nie rozkreci.. 5g dziennie to minimum 6tyg albo i nawet 8. Jak bys skrocil do 2 tyg. to moglbys zwiekszyc dawki do 7,5g dziennie. Chociaz to i tak nie widze sensu brac - lepiej dokup juz jakas tania kreatyne - 200g to minimum na cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 10472 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 80831
bikej wiesz że po pierwszym cyklu kreatyny ma sie największe przyrosty dlatego proponowałbym dokupić jeszcze kreatyny, opłaca ci sie to biorąc pod uwage że tą dostałes za darmo.A jeszcze mam pytanie tą kreatyne masz na pewno w kapsułkach bo ja się nie spotkałem z Olimpem w tej postaci.

jagnik

Brasillian Jiu-Jitsu...

Zmieniony przez - jagnik w dniu 2002-03-16 16:45:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kreatyna 2-3 gramy przed i po treningu tak proponuje biniu on ma dosc niekonwencjonalne podejscie do wielu spraw zwiazanych z kulturystyka ale popiera to zawsze jakimis badaniami itp ma gosc wiedze wiec w tym wypadku bym mu zaufal
i tylko w dni treningowe
a serwatke to bym bral z 45-1h po zazyciu kreatyny po treningu a po chwili normalne zarcie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dobre bialko

Następny temat

Handel Suplementami

WHEY premium