SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

100 tabletek mety - skutki!!!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 36916

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Seewy z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 314
chcialem sie dowiedziec jakie beda skutki uboczne po 100 tablatach mety prz czym bralbym oslonki na watrobe witaminy potem odblok i w czasie cyklu dieta bialkowa mam 17 lat chcialbym wiedziec dokladnie jakie moga byc skutki uboczne odrazu i mozliwe po kilku latach dodam ze wiecej nie chcem braz wogle tylko 100tabletak lub niecale 100 jak mi doradzicie licze na wasza pomoc!! i czy wczasie cyklu by mnie coa bolalo np watroba (bd btral oslonki nie wiem czyc cos dadza!!) POMOCY!!! zgory dzieki! Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lubiekaszke Redakcja SFD
Ekspert
Szacuny 471 Napisanych postów 13028 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 79809
"Metanabol, czyli popularna metka, jest jednym z najczęściej stosowanych i najbardziej rozpowszechnionych środków dopingujących na świecie. Methandrostenolone powstał w latach 50 XX wieku, był efektem poszukiwań oralnej wersji testosteronu. Jeżeli cząsteczka testosteronu nie zostanie odpowiednio zmodyfikowana, w układzie pokarmowym i wątrobie rozbita zostanie do 98% substancji aktywnej. Dlatego doustne sterydy anaboliczno-androgenne mają grupę np. metylową, z reguły przy atomie węgla (C17). Proces ten chroni związek przy pierwszym przejściu, jednocześnie znacząco zwiększa toksyczność dla wątroby.

Typowe skutki uboczne stosowania metanabolu:

-toksyczność dla wątroby, uzależniona od długości cyklu i dawki;
-silna aromatyzacja, gdyż metanabol konwertuje do 17alfa-metyloestradiolu, silniejszego niż estradiol [1], retencja wody, obrzęki (szczególnie u osób w średnim wieku), uwaga: zjawisko o wiele bardziej nasilone u mężczyzn w wieku powyżej 60 lat!
-zmiana profilu lipidowego krwi, wzrost LDL, spadek HDL;
-zwiększenie się hematokrytu; uwaga: zjawisko o wiele bardziej nasilone u mężczyzn w wieku powyżej 60 lat! [3]
-ginekomastia (jeśli zawodnik ma predyspozycje, nie stosuje środków do kontroli aromatyzacji; uwaga: z reguły nadmierna ilość estrogenów jest skorelowana z wybujałym poziomem prolaktyny – i jeden, i drugi hormon może powodować ginekomastię!);
-zahamowanie produkcji testosteronu w jądrach, zablokowanie osi HPTA, wpływ na LH i FSH;
-zwiększenie wagi ciała (także pośrednio poprzez retencję wody);
-bezpłodność czasowa lub trwała;
-trądzik, tłusta cera;
-wypadanie włosów, łysienie."

Więcej -> doping.pl
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 232 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17139
roz***** ci wartobe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7040 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 85817
17 lat to sie za czytanie lektur zabierz a nie kox
1

NOX

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 196 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3326
popieram tomka piętro wyżej
2

pilakrav - archiwum [trochę o sobie + fotki strona 1 i 2]:
http://www.sfd.pl/pilakrav_-_archiwum-t376396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 112
kup sobie kolego kreatynke metanabol na bok.

nie wiesz co mowic to mow nie wyraznie..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 147 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1424
Przestaniesz rosnąć, zmniejszy ci się penis i jajka, wyłysiejesz i nie zdasz do następnej klasy bo cię przymuli
5

Mój sposób na przedwczszny wytrysk
http://www.maly-smok.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 560
Wiesz co zastanawialem sie nad metanabolem + winstrol, ale rozmyslilem sie. Nie chce mi sie pisac dlaczego, ale czytałem juz wiele opini, mądrych i mniej mądrych, i doszedlem do wniosku ze warto jeszcze poczekac. Tobie tez radze zebys sobie jeszcze raz przemyslal jesli chcesz zaczac przygode z koksem.
Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 809 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31279
Myslisz ze po 100 metki przypakujesz ostro? Musze Cie rozczarowac ale zjesz pewnie to 100 tabsow lekko spuchniesz potem zejdzie znaczna czesc i 2 miesiace po cyklu dojdziesz do wniosku ze niepotrzebnie go zrobiles
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 147 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1424
Myslisz ze po 100 metki przypakujesz ostro? Musze Cie rozczarowac ale zjesz pewnie to 100 tabsow lekko spuchniesz potem zejdzie znaczna czesc i 2 miesiace po cyklu dojdziesz do wniosku ze niepotrzebnie go zrobiles

Dokładnie A potem zacznie brać odżywki i zauważy że też mu idzie i że tak powinien robić najpierw. Potem zmądrzeje, nabierze doświadczenia, puknie się w głowę i zacznie za kilka lat odradzać tu małolatom branie koksu A oni go nie będą słuchać i zrobią swoje itd, itp
2

Mój sposób na przedwczszny wytrysk
http://www.maly-smok.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 473 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18404
kończąc poprzednika wypowiedz to tak beda gadali z pokolenia na pokolenie i wkoncu dojdzie do momentu kiedy dorosłe osoby też przestaną brać i sportowy zaczną sie martwić o zdrowie i też przestaną i sport będzie bez dopingu jedna osoba a może zbawić świat


Zmieniony przez - Kujak w dniu 2007-12-29 14:27:01
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1629 Wiek 6 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 99432
i tą osobą możesz zostać ty maro wybór należy do ciebie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dla kogos madrego

Następny temat

Oma deka problem ze snem

WHEY premium