SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1.KAWA2.Odzyfka :>

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1987

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
1.Zdrowe? Zawsze pijalem codziennie rano.. Czy pic dalej? Czy ma to jakies minusy?
2.Mam body grainer 3600 MlO. Powiedzcie, kiedy mam brac te sto gram? W trakcie/po/przed obiadem? W trakcie/po/przed treningu? ThX

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
Ludzie to niewiedza...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hehe:) dla mnie największym minusem kawy jest to, że ma się po niej żółte zęby pij przez rurkęmoże to coś pomoże:) a serio to wypłukuje wapń z organizmu, utrudnia przyswajanie żelaza, odwadnia,ale z drugiej strony (podobno) przyspiesza trochę przemianę materii. Moim zdaniem lepiej nie pić, ale zdaje się, że jakies tam zalety ma(w kilku postach goście pisali) może teraz ktos Ci cos napisze:) papa:)

smoczek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 293 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7096
ja pije kawe ok. pol godziny przed treningiem. wiem, ze od nadmiaru kawy moga zaczac cie po pewnym czasie lapac skurcze. jest to chyba zwiazane z tym wyplukiwaniem zelaza z organizmu, jak smoczek pisala.
a gainerka jedz po wstaniu rano i zaraz po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
no to dzieki... chyba jednak pozostane przy tej nieszczesnej kawie... lub zalatwie se jakies kawowe kakao :>

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
Ludzie to niewiedza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3584 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14909
przezuc sie na herbatke

ZLY POCZATEK ZLY KONIEC PRZYNOSI!

You Want To Smoke Some?
Smoke This OnE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Herbatka moze rano mnie jedynie zamulic :P

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
Ludzie to niewiedza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Ja tez przed treningiem zawsze... Nie narzekam,mysle ,ze 5 kaw na tydzien powinno nie byc zle...
MI pomaga bardzo,zreszta bylo juz pare postow o kawie..
Archiwum sie klania,archiwum...
Pozdrawiam !

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 598 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6553
Wybacz..

_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
Ludzie to niewiedza...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
No Problem
Ja mam taki nawyk,gdy mam pytanie wpierw szukam w wyszukiwarce i wpisuje wyrazy podobne,a pozniej wale na forum,mysle ,ze to ulati nam wszysktim zycie
Pozdrawiam Motywie !

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1559 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15619
1. Zdrowe to nie jest, dla kulturysty kofeina oznacza utratę cennego magnezu. Jezeli musisz to pij sobie, ale osobiscie uwazam że na masie jak najmniej kofeiny bo odwadnia, już lepiej kofeiną pomagać sobie w okresie robienia rzeźby.
2. Myślę że jeżeli dysponujesz tylko tym to najlepiej natychmiast po treningu.

Moderator Odżywianie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Atomic ,a jak mozna uzupelnic magnez ?? Kupic sobie tabletki ,czy w jakis produkatach sa ??
z gory dzieki za odpowiedz !

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jajecznica

Następny temat

może by troche zmniejszyć niektóre mięśnie

WHEY premium