SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

1.5 roku treningow (17 lat)

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 34102

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 724 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 11648
Mi sie podoba SOG dla Ciebie Pozdrawiam

NO PAIN! NO GAIN!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 249 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8549


Daje fotke plecow - nastepne zdjecia dam po cyklu , mniej wiecej w lutym . Pozdrawiam .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54691
Co do pleców widać małą poprawę... weź zrób coś z kapturami bo masz podobny problem jak ja, szyja się wydaje strasznie długa

Zmieniony przez - Laciu1992 w dniu 2009-12-05 21:56:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 249 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8549




jeszcze takie ;) . Kaptury nie rosna, klata nie rosnie - no coz, nie wszystko da sie zmienic ;)

@8 miechow roznicy pomiedzy zdjeciami .

Zmieniony przez - wisnia992 w dniu 2009-12-05 23:04:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1659 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19436
popraw kaptury, barki masz dosyc dobre w porownaniu do reszty ;) widac ze nie obijasz sie na silowni oby tak dalej.

pozdro.

"ważna jest technika wykonywania ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1250
bardzo ladnie :)
jak koledzy pisza popraw kaptury;)
pzdr

Ema

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 249 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8549
Barki wlasnie mam sredniawe moim zdaniem ;) ale powoli i do przodu .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 249 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8549


Waga 98 - Lapa chyba ponad 42 :) . Wrzucam zdjecie przed cyklem, ktory zaczynam w pon - reszta bedzie po ;) pozdrawiam.

To zdjecie bylo robione po treningu biceps-triceps.

Zmieniony przez - wisnia992 w dniu 2010-02-05 18:32:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 249 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8549
Witam serdecznie ;) po 6 latach wracam do treningów , ze 115 kilo i 45 w łapie zostało 85 kilo i 39 w łapie ... piszę z pytaniem odnośnie do klatki, bo w końcu rozkminiłem czemu nigdy nie rosła... całe życie wypychałem barkami, co za tym idzie przedni akton dalej jest duży, a klata płaska, i moja wada [ostawy jest pogłebiona, chociaż nie mam okrągłych pleców, to jak ściągam łopatki do prawidłowej postawy, aż czuję ból.... moje pytanie jest następujące... jak ćwiczyć tę klatkę, skoro próbując ścisnąć łopatki podczas ćwiczeń i tak barki mi je odpychają....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2416
Pierwsza rzecz musisz rozciągnąć klatkę. To powinieneś zrobić od razu. Wygooglaj jak, jeśli sie nie uda to mogę Ci opisać.

Jak już osiągniesz prawidłowy zakres ruchu w stawie barkowym to wypadało by wzmocnić manipulatory łopatek - ale nie ciężarem tylko najpierw ćwiczeniami korekcyjnymi! Musisz nauczyć je prawidłowej pracy i odpowiednio aktywować, są przeciągnięte i osłabione, w końcu przez ostatnie x lat maiły wakacje kosztem klatki. W celu doboru tych ćwiczeń najlepiej abyś odwiedził fizjoterapeutę, warto wydać tą stówkę bo taki jegomość na żywo oceni twoją wadę, ruchomość stawu itp. i dobierze odpowiednie środki. Jeśli masz więcej kaski możesz pochodzić na terapię manulaną, jeśli nie chcesz wydawać więcej powiedz na wstępie że chcesz aby Cię zdiagnozował i dobrał ćwiczenia korekcyjne.


Dopiero wtedy możesz na nowo startować ze sztangą - ale na początku pracuj nad techniką ćwiczeń (tzn plecy zawsze proste, łopatki dół-tył), dopiero jak nauczysz się prawidłowych ruchów będziesz mógł dać ognia z ciężarem. Jeśli nie masz dużej wady całość nie powinna zająć Ci więcej niż 2 miesiące.


A gdzie te ból czujesz przy ściąganiu łopatek?

Zmieniony przez - pablo-ya w dniu 2015-04-01 01:04:11

Zmieniony przez - pablo-ya w dniu 2015-04-01 01:05:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej