SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

0,098 g efki wystarczy?

Wysłana -
siema. nigdy nie bralem efedryny wiec nie wiem ile sie jej bierze. chodzi o to ze w syropie tussipect w 100g syropu jest 0,07g efedryny. syrop ma 140 g czyli jak latwo policzyc w calej buteleczce jest 0,098 g efedryny. czy taka ilosc wystarczy zeby dobrze mnie pobudzilo?? i czy efedryna procz tego ze pobudza wplywa jakos na zdolnosc koncentracji, myslenia?
za dopowiedz sogi
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Kup sobie tussipect w tabletkach... 2-3 tabletki powinny wystarczyć...
Wysłana -
moje pytanie bylo o syrop.... wiec je ponawiam. czy wystarczy cala buteleczka ktora zawiera 0,098 g efki?
Wysłana -
Tak starczy... Jedna tabletka zawiera 15 mg efki (czyli 0,015)... Czyli cały syrop to gdzieś jak 6 tabletek efki (jeśli dobrze przepisałeś zawartość efki w syropie)...
Wysłana -
Dokladnie tabletki sa 3 raz silniejsze od syropu (opakowanie tabl do buteleczki syropu)przy czym tabsy sa jeszcze dodatkowo tansze.

Tussipect draż. 1 draż. zawiera: 0,015 g chlorowodorku efedryny, 0,06 g wyciągu suchego z lukrecji, 0,072 g sproszkowanego korzenia lukrecji, 0,012 g saponin, 0,002 mg tymolu, 0,0167 g benzoesanu sodu 20 draż. Herbapol Poznań cena: 4.92 zl

Tussipect syrop 100 g zawiera: 10 g wyciągu płynnego z ziela tymianku, 0,07 g chlorowodorku efedryny, 0,023 g saponiny, 0,2 g kwasu benzoesowego, 0,008 g wyciągu z pierwiosnka 140 g Herbapol Poznań cena: 5.88 zl
Wysłana -
ku.rwa ten tussipect jest za***isty wlasnie zjadlem te 20 tabletek i mnie ku.rwa normalnie nosi jak po speedzie
Wysłana -
A ja wypilem 2 butelki syropu. Tez jest good.
Wysłana -
20tabletek
Wysłana -
ciekawe co na to wasze serca

2tabs tussi + mocna kawa stykaja w 100%
Wysłana -
dobra czyli po calym syropie bede pobudzony tak?? i jeszcze jedno. jak wplynie na moja zdolnosc koncentracji i myslenia?
Wysłana -
napewno nie spowoduje zadnych zaburzen myslenia itd...
nastąpi pobudzenie psychofizyczne
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź