SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

żywienie

Wysłana -
​Cześć, jakoś w marcu wziąłem się po kilku latach za siebie, chłopak 19 lat całe życie gazowane i niezdrowe żarcie
miałem dietę przez 2 miesiące+ siłownia 3 razy w tygodniu każdego dnia było coraz lepiej
ogólnie z 92,5 kg zeszło do 82,5 kg w pasie -12,13 i ogólnie obwody poszły.
1 miesiąc perfekcyjnie, natomiast już dalej miałem ciężkie dni, myśli w głowie o jedzeniu. Byłem zmęczony tym zdrowym jedzeniem.
kaloryczność to było 2400. Niestety po niecałych 2 miesiącach poległem, już psychika siadała trochę.. 'tego nie, i tak w kółko'
chciałbym wrócić, bo jednak fajne uczucie, pozbycia się ciałka.
Jak sobie z tym radzić, aby drugi raz nie popełnić błędu i nie poddać się? pozdro.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Powoli się uczyć zdrowych nawyków a nie od razu na głęboką wodę, zdrowego i dobrego burgera sobie też można zrobić, w dziale kuchnia jest wiele przepisuw na zdrwsze odpowiedniki śmieciowego jedzenia.
Wysłana -
Przede wszystkim prawidłowo ustalić ilość kcal. Wypełnij ankietę działu i wrzuć wyliczenia zapotrzebowania kalorycznego:

http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html

https://potreningu.pl/articles/5255/zapotrzebowanie-kaloryczne-dla-wnikliwych-

Zmieniony przez - domer w dniu 2018-06-07 15:34:01
Wysłana -
Zabrałeś się w nieodpowiedni sposób do tego, taka zmiana nie powinna być gwałtowna, gdyż szanse na powodzenie będą marne. Tak naprawdę musisz chcieć zmienić swój tryb życia - na siłę tego nie zrobisz. Dlatego najpierw powinieneś zacząć się ruszać, robić treningi siłowe, zwiększyć aktywność ruchową, zarówno tą zaplanowaną jak i spontaniczną (NEAT), po czym powoli eliminować, znaczy redukować wysoko przetworzone żarcie, w tym czasie sukcesywnie wprowadzać produkty o wysokiej gęstości odżywczej, cech**ące się wysoką smakowitością - nie twaróg z oliwą żebyś puścił pawia. Rozplanuj to z głową, liczenie kalorii powinieneś sobie zostawić na później, gdy już ,,liźniesz'' temat.

Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-06-07 17:14:02
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź