SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

żebra lub mięśnie międzyżebrowe-problem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7965

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 239 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7499
byłem na obozie i podczas treningu jak sie bilem cos mi sie stalo w prawymn boku. od tamtej pory jak sie w jakis dziwny sposob zaczynam skrecac to zaczyna sie straszne klucie. normalnie jak chodze , biegam lub robie jakies cwiczenia nic mi nie jest ale np jak chce sie podciagac i napina sie wtedy cale cialo to zaczyna minie mocno bolec. lekarz na obozie powiedzial ze to miesnie miedzyzebrowe ale trener powiedzial ze miesnie miedzyzebrowe to sa odpowiedzialne za wdychanie i wydychanie (przy wdechu badz wydechu powinno mnie bolec a mnie nic nie boli). juz po powrocie z obozu poszedlem do lekarza rodzinnego a ten oczywiscie nie dal mi skierowania do ortpedy i stwierdzil genialnie ze albo stluczone zebra albo to wlasnie te miesznie miedzyzebrowe... i kazal mi nic nie robic. a ja mam zaraz nastepny oboz!!! tydzien nic nie robie ale jak sie uwiesze na drazku i sie podciagam to kluje porzadnie. jak naciskam z boku na jedno z zeber to mnie wlasnie tak zaczyna bolec jak np przy tym skrecaniu o ktorym wczesniej pisalem...

wiecie co to moze byc i jak przyspieszyc lecznie? moze jakas masc?
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krates ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 1331 Wiek 42 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 15055
Daj sobie luzu na tydzien. Zrezygnuj nawet z tego podciagania. Lykaj Ibuprom i smaruj jakas mascia przeciwzapalna.

pozdrawiam
krates

"Niemoc to piekło, moc to naiwność"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 239 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7499
tak myslalem - ze na to to tylko lezec
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Może raczej przyczepy piersiowego lub zębatego? To jest bardziej prawdopodobne - odpoczynek, Ibuprom i Fastum do smarowania przez tydzień powinny załatwić sprawę.
Pozdrawiam - daj znać, jak to się skończyło.

guru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 239 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7499
pojechalem na oboz i na poczotku bolalo jak sie bilem w parterze i podciagalem - dlatego tak lightowo sie z tymi "cwiczeniami" obchodzilem, ale po tem jak to na obozie pojawily sie inne problemy i (np zdarta skora do miesa po dwoch biegach na rozewie plaza bosaka) i zapomnialem o tym boku a teaz jak sie podciagam to juz nic nie czuje...
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyrostek

Następny temat

help 38....

WHEY premium