SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żylaki Wszystko o żylakach . Operacja i po .

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 33258

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1593 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31243
mam takie ja po operacji 2 stopien zapłaciłem 100 zł, troche sie porwały jestem juz 7 tyg po operacji i chciałbym zacząć nogi ćwiczyć na razie raczej na małyc h ciężarach dużo powtórzeń a jak jest u cb?lekarz powiedział ze moge chodzić na siłownie ale konkretnie o treningu nóg nie mówił nic a na necie lekarze oczywiście zabranniają
1

...Ale w końcu czym jest ból? Tylko reakcją neuronów. Chemicznym fenomenem, który zachodzi w naszym mózgu... doznaniem, iluzją...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 180 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66542
ja to Ci w tym nie pomogę, najlepiej udaj się do lekarza sportowego, wtedy będziesz miał wszystko wyjaśnione - na ile możesz sobie pozwolić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 129 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3189
To i ja jeszcze spytam... Dziś mija dokładnie 9 tygodni jak od operacji żylaków konczyny dolnej metodą Babcocka (nacięcie przy kostce i przy pachwinie). Na siłownie chodzę od 2 tygodni ale omijam ćwiczenia angażujące nogi. Ale mam pytanie odnośnie sztuk walk, trenuje Brazylijskie Jiu-Jitsu, jak sądzicie kiedy mogłbym wrócić na treningi?
Generalnie moj chirurg...bardzo delikatnie mowiąc był nie miły wiecznie jakby obrażony na cały świat i na pytanie o siłownie juz wielce kręcil głową to o BJJ nawet nie wspominałem.

Barracuda BJJ Team - Poznań

...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 7 regulaminu
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 23 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 151 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 455
Ale czy takie skarpetki są rzezcywiście skuteczne? Bo prędzej czy później czeka każdego operacja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 151 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 455
Niekoniecznie. Jest obecnie bardzo wiele sposobów usuwania żylaków.Nie tylko tradycyjna operacja, która jest najbardizej chyba nieprzyjemna. Inne sposoby to:
1
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2
witam
jestem po operacji metodą "klasyczną na NFZ" i jak na razie wszystko ok. Chciałem zapytać czy wiecie może ile trzeba czekać na wypłatę z PZU?
...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 43 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PIERCING - info

Następny temat

Ból lewego jądra i podbrzusza

WHEY premium