SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żenujaco niski poziom forum, zwłaszcza dział Doping...

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6912

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
trochę racji w tym jest

porownaj ilosci userow
i dopiero sie odzywaj


Pittek nie liczy się ilość
tylko jakość

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
jak tylko zobaczylem nazwe tematu wiedzialem ze zaraz zejdzie na porowananie SFD <--> BF

susik tez nie zrozumiales

pomyslcie jeszcze raz i jeszcze raz i jeszcze raz
a zobaczycie ze takie porownanie jest wogole bezsensowne

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
już wiem o czym myślałeś


Zmieniony przez - susik_89 w dniu 2008-01-24 22:26:31

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
dzieciak ma stereotyp ze koks to d**** i mu cos lezy bo sam nie bierze
poziom nie jest zly bf bylem raz i nie wejde juz bo to forum smiechu warte jak dla mnie
jak nie pasuje doping to po co zagladac tam jesli sie nie stosuje i nie jest sie w temacie ?
chlopaki sie znaja i mamy swoje "grypsy " a jak ktos non stop poucza i nie pasuje to niech nie wchodzi
bo ortografia bo to bo tamto to dzial doping a nie nauki czy nie wiadomo co
forum nie jest stworzone dla pojedynczych jednostak wiec smiechu warte to co napisal ten gosciu

Zmieniony przez - B-50 w dniu 2008-01-24 22:54:45

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1636 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58446
Dobra nie chce zaczynać kłótni,ale dla mnie B-f to
'nic specjalnego'

dziekuje.

a od problemow ze soba jest 'przyjaciółka' i wróżka Dominika w 'Bravo' a nie dział doping i dzial moderatorzy

'5 serii to zdecydowanie za dużo. Chyba, że na dopingu jedziesz.'

WE LOVE YOU !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1390 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39925
Czas chyba coś z tym zrobić , bo nie oszukujmy sie 90% użytkowników ma zaniżone IQ
co to jest IQ ?

problemy z wysławianiem się
co ty nie powiesz, co ty wysławianie

niska kulture osobistą,
******lisz

nie wspominając już o ortografii

no nie kturzy zeczy wiscie pszesadzajom

żenada jednym słowem, wiekszość uzytkowników to albo nastolatki albo d****e poprostu,wciąż te sam edurn epytania itp, proponuję każdemu użytnikowiu zrobic test na Iq zanim bedzie mogł cokolwiek napisać, jeśli IQ bedzie poniżej normy to BAN, i może stwórzmy jakieś nowe forum np. nazwijmy je DLA d****I i pedałów i niech tam sobie pisza, dzięki za wysłuchanie.

w sumie dobry pomysł, bo takie ... jak ty, by tu nie zakładały tematów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
problemem studenta jest pewni 34,5 cm w witce i nie wie jak to przeskoczyc


od dila pewnie dostal fejka i teraz bedzie sie uzalal ze doping kuleje

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szkoda słów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 412 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7427
A co to ma za znaczenie ile ma w łapie? Nawet jakby miał 25 cm to przecież ma prawo uważać, że coś jest złe i ma prawo wyrazić swoje zdanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Normalne że ludzie zadają te same 'durne' pytania.
Jeżeli nie ma ktoś ochoty niech nie odpowiada.
Do autora wypowiedzi cytowanej przez sicilię

Ja tak dodam od siebie, zamiast na takie pytania odpowiadać poszukaj/www.google.pl/wyszukiwarka lepiej nic nie pisać
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Jak dodac ankiete ?

Następny temat

jak ustawic fotkę??

WHEY premium