SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Żelazo i wapń

Wysłana -
Witam.Czy te 2 witaminy mają jakiś wpływ na budowanie lepszej masy mięśniowej ? Mój przyjaciel od paru mies bierze i przyrosty są bardzo zauważalne.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie
Wysłana -
Witaj,
te dwa minerały nie mają wpływu na przyrost tkanki mięśniowej
Wysłana -
przyjaciel musi brac jeszcze jakies witaminy ekstra
Wysłana -
Pewnie witamina T domiesniowo i witamina M doustnie
Wysłana -
Raczej małoprawdpodobne by facet cierpiał na niedobory żelaza, nie widze sensu się tym suplementować jak u gogoś nie stwierdzono ewidentnie że ma niedobory
Wysłana -
Przyjacielowi polecono te witaminy na zwiększenie masy i podobno dodało z 5kg w 2 mies ok.
Wysłana -
jezeli cierpial na anemie, to moze i tak
Wysłana -
To czy i ile przytyjesz zależne jest od ilości kcal w diecie a nie żelaza i wapnia. Poza tym masa ciała nie jest miarą efektów. Są nimi obwody i wygląd sylwetki.
Wysłana -
domer
To czy i ile przytyjesz zależne jest od ilości kcal w diecie a nie żelaza i wapnia. Poza tym masa ciała nie jest miarą efektów. Są nimi obwody i wygląd sylwetki.

Ostatnio rozmawiałem z typkiem na siłowni co miał z 84 kg a teraz 71.Mowił ,że wcześniej był ulany jak swinia a teraz ma tylko te 71 kg a wygląda lepiej niż wcześniej,ogólnie sylwetka jemu urosła i się też zastanawiam nad tym, bo ja jem wszystko co popadnie i dużo a tak być nie powinno.
Wysłana -
zawsze sylwetka szczupla, a umieśniona bedzie wygladala duzo lepiej niz wielka i ulana
kulturystyka to miesnie, i jak najnizszy BF
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź