SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Żagle w ciąży

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1491

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1305
Cześć Dziewczyny :)

Nie wiem czy powinnam była tutaj z tym tematem wyjeżdżać, ale postanowiłam spróbować szczęścia w zasięgnięciu waszych opinii, a jak będziecie chciały to go usunę i tyle.
No więc być może są tu z was żeglarki, które miały okazję posternikować i mi coś poradzą.
Sytuacja jest taka, że w okresie letnim kiedy to będę w II trymestrze ciąży chciałabym jechać na żagle, jak co roku zresztą. Myślicie, że to dobry pomysł? Szczególnie, że póki co znaki na niebie i ziemi wskazują, że to ja musiałabym być sternikiem i główną osobą ogarniającą... Napiszcie proszę co sądzicie :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 36022 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679687
To chyba bardzo indywidualna kwestia - sama przecież jeszcze teraz nie wiesz jak się wtedy będziesz czuła.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 34 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1305
Założyłam że będę się już dobrze czuła ;), bo powiadają że w II trymestrze najczęściej już kobieta się lepiej czuje i ma przypływ energii. Czy któraś z was była może w ciąży na żaglach ;)?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Być fit po porodzie

Następny temat

[ART] Fitness bikini - blaski i cienie

WHEY premium