SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

źle !! źle !!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2022

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Czesc ostatnio mieszam troche w treningu bo mam zastoj sily przez okolo 2 miechy , do tej pory robilem tak :
Pon. Klata + Bic
Wt. Plecy + Tric
Sroda.BArki
Czwartek wolne
Piatek Klatka
Sobota Nogi

I nie bylo najgorzej do czasu , bo chyba sie przetrenowalem z ta klatka 2 razy w tyg

Ale teraz wielu z was radzilo mi robic 3 razy w tyg.

Pon.klatka + Tric
Sr. Plecy + Bic
Piatek.Nogi + barki

I powiem szczerze jestem w****iony bo juz kiedys prubowalem kombinacji klatka + Tric - i wtedy praktycznie spadała sila , Teraz jest to samo zamiast isc w gore poszlo w dol , wiec moze na was to dziala ale na mnie chyba nie bardzo , Na szczescie takie spadki szybko sie odrabia , Ale ja juz i tak stoje w jednym miejscu bez sennsu , wiec tylko mi powiedzcie czy w tak moge robic - czy w tym treninug nie bede palił jakiegos mienisnia szczegolnie tak jak w tym tric jest palony ... O to on :

Pon. Klata + Bic
Wtorek Plecy całe (gora i dół)
Sroda wolna
Czwartek Barki+Tric
Piatek Nogi cale

Powiedzcie mi czy tak moge robic ?? Wole łaczyc Partie nie tak ze jak np. przy klatce pracuje tric to i trica w ten sam dzien katowac , wydaje mi sie ze lepiej na mnie dziala Jak przeciwstawne cwicze w jednym dniu ... Czekam na odpowiedzi Pozdro

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 513 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5412
powiem ci tak
ten plan
klatka + biceps jest troche nie ten .. no..

a co do twoich odczuć po treningu tricepsu z klatką..
też tak miałem strasznie mnie to wkurzało że nic nie przychodziło mocy
ale gdy przejdziesz pewien punkt potem lecą kilogramy dosyć szybko..
a więc
Początki bywają trudne

ALe nie załamuj się !

Klatka+triceps

Plecy + Biceps

Barki i nogi

co 2 dzień brzuch :)

Vielki <-- Tak jestem zwan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2453 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37671
moze sprobuj tak
pon
klatka, bic
sroda
plecy, tric
piatek
syry, barki

a great flame follows a little spark

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
a ile cwiczysz ? to jaesli chcesz podrzuca plan an porpawe siły w wyciskaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Master mi narazie nie zalezy tak bardzo na typowym treningu silowym - za to wezme sie dopiero po wakacjach a przez wakacje chce przytyc od 5-10kg i na tym sie skupiam , ale oczywiscie , chce tez zeby z treningu na trening nie spadała sila , tylko niech idzie przecietnie do przodu , oprocz tego polaczenia klatki z ticem nie mam zadnych problemow , uwazam ze plecy + bic sympatycznie sie cwiczy ... wiec nie wiem co robic

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Moze tail ma racje , sam nie wiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 513 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5412
ja ci mówie jak u mnie to jest ... :)
ale jak wiesz ile organizmów tyle odruchów...
dla mnie 0,5 l Warki może wogóle nie zadziałać
a innego może nieźle zawiać...
tak samo z tobą może być...
Proponuje najfajnejsze rozwiązanie..
zmień trening
Poniedziałek Klata Full
Wtorek Biceps
Środa Triceps
Czwartek Plecy
Piątek Barki
Sobota Nogi
Niedziela fitness/wolny

i powinno być git
jak nadal efektów nie bedzie to pomyślimy dalej co z tym fantem zrobić

Vielki <-- Tak jestem zwan

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 325 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12079
Tail pisze prawdę. Gdy pierwszy raz robiłem triceps po klatce też musiałem z zdjąć ze sztangi i sztangielek dla tricepsu. Ale teraz uważam, że to najlepsze połączenie. Lepsze niż z barkami i bicepsem. Przynajmniej dla mnie.

Tak samo połączenie plecy-biceps. Biceps pracuje przy plecach i gdy robię te partie w oddzielne dni biceps mi słabnie i muszę kombinować z intensywnością treningu w ramach tygodnia. Czyli intensywnie barki, łapy i nogi, a delikatniej klatkę i plecy lub na odwrót.

Jeżeli już tak chcesz 4 razy w tygodniu to popróbuj:
Pon. Barki +Tric + Bic
Wtorek Nogi (brzuch)
Środa wolna
Czwartek Klata (brzuch)
Piątek Plecy całe

Ale jeżeli masz zastój to najlepiej zrób tydzień przerwy, a następnie tydzień lekkich treningów i dopiero zacznij zwiększać intensywność.
Przyjrzyj się też swojej diecie. Czy jest odpowiednia do intensywności treningów.

Pozdrawiam


Zmieniony przez - sobkr w dniu 2004-06-08 15:53:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Tail zrobie tak jak mowisz bo dawno chcialem tak sprubowac ale jeszcze pojade tym treningiem co teraz z 2 tyg. bo moze wroci wszystko do normy ... Dzieki oczywiscie Sog dla Ciebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Sobkr ja nie mowilem ze w ciczeniach na trica musialem zmniejszyc obciazenie bo to normalne ze jest zmeczony po klacie , mi chodzilo oto ze sie przyrzuilem ze Klata+BIC na Klatka + tric bo mi pwoiedziano ze tak lepiej , A okres reg. robilem ... Chodzilo mi o to ze jak zrobilem poraz pierwszy klatka + tric bylo normalnie ale za tydzien katastrofa , jakos brak mocy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 513 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5412
_YaKuZa_ --> Dzięki za soga :) jesteś jedną z pierwszych osób co docenia moją prace :)

ps. Trening napisany powyżej nie był testowany przezemnie więc za jego efekty nie moge świadczyć... :) ale powinno być git :)

Co do braku mocy możesz sie doładować jak telefon na w idea MIX :P twoją kartą będzie ZMA :)

Vielki <-- Tak jestem zwan

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MASA

Następny temat

wyrostek =[

WHEY premium