SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ŹRÓDŁO BIAŁKA?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1972
Właśnie przeczytałam informację, iż drożdże są bardzo dobrym żródłem białka. To, że zawierają witaminki to ok, ale jak z tym białkiem? Szukałam wcześniej w archiwum,a tam mówicie że białko pochodzące z grzybów nie jest przyswajalne. Czy to się również tyczy drożdży kupnych i zalanych gorącą wodą?
SPECE proszę o waszą opinię.
-pozdrowionka-

1GIRL

1GIRL

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie wiem ile drozdze maja bialka bo szczeze mowiac mnie to nie obchodzi.miecho,miecho i jeszcze raz miechoa powaznie nie ma co bazowac na bialkach roslinnych,uzupelniac od czasu do czasu tak ale nie bazowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Ja bym tam na ekie zrodlo drozdzy nie stawial, mozna je spozyc ze wzgledu na skl. mineralne ale pod katem bialka jako roslinne to tego bym nawet w bilansie azotowym nie uwzglednial.

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1972


1GIRL

1GIRL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobrze by było gdyby grzyby były żródłem wartościowego białka

nie garb się nie wystarczy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3655 Wiek 82 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20217
Ja uwazam ze dobrze bo co roku by nas (kulturystow) bylo mniej ze wzgledu na smiertelne przypadki zatrucia grzybami :)

A great flame follows a little spark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
hmmm ja nigdzie nieznalazlem nic na temat bb w drozdzach :((
ale jak cos to pewnie roslinne wiec niepelnowarosciowe

p.s. kto idzie ze mna na grzybki ? hihi


milego
"maly" termitek

... .. .

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Szybkie,smaczne i kaloryczne danie w 10 min.

Następny temat

prawda toto??

Wiecej