SFD.pl Sztuki Walki

Dodaj odpowiedź

ściągacz, stabilizator na kolano

Wysłana -
witam.mam pytanie bo chcem isc na MT i mam cos z kolanem:jak gralem w noge i uderzylem w gale to cos mi tak jakby strzelilo w kolanie i teraz mnie boli tzn moge wszycho robic grac w noge itp tylko ze nie moge mocno strzelac bo mnie boli kolano.chcialbym sie zapytac was jaki najlepszy sciagacz,stabilizator na kolano mozna kupic i gdzie mniej wiecej do 50zl.
pzdr;]

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
przede wszystkim idź z tym do lekarza. On Ci powie czy potrzebujesz jakieś stabilizatory czy po prostu musisz pozwolić kolanu odpocząć
Wysłana -
bylem.i on mowil ze nic tam nie ma:] ze jak bede np gral w noge siate itp to zebym nakladal wlasnie jakis stabilizator najlepiej :)
Wysłana -
Jak to cos poważnego to zwała bo kontuzja bedzie sie odnawiac,ale jak nie to kup cos tego typu
http://allegro.pl/item231382966_sciagacz_stabilizator_na_kolano_5161ns_dalps_l.html

Zmieniony przez - hunter007 w dniu 2007-09-03 15:38:20
Wysłana -
a jak mam dobrac rozmiar?mysle ze to bedzie dobre bo mam takiej firmy sciagacz na kostke i jestem zadowolony :)
Wysłana -
a w takich stabilizatorach mozna cwiczyc na treningach czy nie ?
Wysłana -
Cwicze w takim karate i piłke ręczną wiec chyba mozna
Wysłana -
luzzz thx ziomek :) a jak mam dobrac rozmiar?:P
Wysłana -
Ja kupowalem w sklepie sportowym i babka dala mi pierwszy lepszy i pasowal,pokaz jej noge to ci znajdzie cos odpowiedniego
Wysłana -
a jak chcem kupić przez neta ? :P
Wysłana -
Pytanko

Stabilizator z tego linka co jest podany wyzej ma napisane ze ma listwy wzmacniajace. Ja takowy chyba musze sobie zalozyc, ale czy zdolnosc ruchowa bedzie ograniczona przez te listwy wzmacniajace?
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź