SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ściągacz, stabilizator na kolano

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 269
witam.mam pytanie bo chcem isc na MT i mam cos z kolanem:jak gralem w noge i uderzylem w gale to cos mi tak jakby strzelilo w kolanie i teraz mnie boli tzn moge wszycho robic grac w noge itp tylko ze nie moge mocno strzelac bo mnie boli kolano.chcialbym sie zapytac was jaki najlepszy sciagacz,stabilizator na kolano mozna kupic i gdzie mniej wiecej do 50zl.
pzdr;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
To jest dla osob ktore maja problem z kolanem,nie do konca wyleczona kontuzja itp. Na poczatku bedzie ci troche przeszkadzac bo wiadomo to tak jak bys gral w nowych butach ale sie przyzwyczaisz i naprawde da sie cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31712
przede wszystkim idź z tym do lekarza. On Ci powie czy potrzebujesz jakieś stabilizatory czy po prostu musisz pozwolić kolanu odpocząć

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 269
bylem.i on mowil ze nic tam nie ma:] ze jak bede np gral w noge siate itp to zebym nakladal wlasnie jakis stabilizator najlepiej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Jak to cos poważnego to zwała bo kontuzja bedzie sie odnawiac,ale jak nie to kup cos tego typu
http://allegro.pl/item231382966_sciagacz_stabilizator_na_kolano_5161ns_dalps_l.html

Zmieniony przez - hunter007 w dniu 2007-09-03 15:38:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 269
a jak mam dobrac rozmiar?mysle ze to bedzie dobre bo mam takiej firmy sciagacz na kostke i jestem zadowolony :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 269
a w takich stabilizatorach mozna cwiczyc na treningach czy nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Cwicze w takim karate i piłke ręczną wiec chyba mozna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 269
luzzz thx ziomek :) a jak mam dobrac rozmiar?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
Ja kupowalem w sklepie sportowym i babka dala mi pierwszy lepszy i pasowal,pokaz jej noge to ci znajdzie cos odpowiedniego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 269
a jak chcem kupić przez neta ? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 50 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 422
Pytanko

Stabilizator z tego linka co jest podany wyzej ma napisane ze ma listwy wzmacniajace. Ja takowy chyba musze sobie zalozyc, ale czy zdolnosc ruchowa bedzie ograniczona przez te listwy wzmacniajace?

Pozdrawiam

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

miesnie w sile uderzenia

Wiecej