SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Świetna książka o bieganiu sprintów i średnich dystansów

temat działu:

Inne dyscypliny

Ilość wyświetleń tematu: 4914

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 409 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3469
Zbigniew Zaremba

-Sprinty i biegi średnie (Sport i Turystyka, 1978, 88str.)
-Nowoczesny trening biegów średnich i długich (Sport i Turystyka, 1976, 207str.)

Są to najlepsze tytuły jakie znalazłem o sprintach i średnich dystansach, ale są już nie do kupienia, może macie je w pdf albo w wordzie??

Pozdro :]

Nobody likes you...
Everyone left you...
They're all out without you...
Having fun...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 845 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14892
Wybacz, nie znam żadnych pozycji i nie czuję sie na mocno w temacie, żeby polecać Ci jakieś konkrety, musisz sam poszukać.

Force is what makes the athletic world go round and round and separates the men from the boys.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
najlepsze sa TRENERZY a nie ksiazki! poszukaj w klubie trenera i napewno Ci pomoze!

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 409 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3469
Nie powiedziałem, że książki są najlepsze, tylko że to są najlepsze książki z książek jakie znalazłem, tylko że są już dość stare i trudno je dostać, więc pytam czy ktoś ma je na pdf.

A trenera nie chce do biegania, trenuje z trenerem pływanie, ale wiadomo że samym pływaniem wyrobie sobie forme, dobrą rzeźbe, mięśnie i wogule, ale nie technike do bieganie bo to po prostu nie możliwe.

DLATEGO JEŚLI KTOŚ MA KTÓRĄŚ Z TYCH KSIĄŻEK TO PISAĆ NA PW. ;]

Pozdro ;]

Nobody likes you...
Everyone left you...
They're all out without you...
Having fun...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
niestety nie mam w pdf

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 409 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3469
naprawde nikt nie ma tych książek?? ;]

Nobody likes you...
Everyone left you...
They're all out without you...
Having fun...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A szukales tych ksiazek? Pojawiaja sie one na allegro i w antykwariatach internetowych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 409 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3469
znalazłem ją w jakimś antykwariacie, ale wole jednak e-book, chyba że nikt nie będzie jej miał to wtedy wezme a antykwariatu

Nobody likes you...
Everyone left you...
They're all out without you...
Having fun...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 845 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14892
Sprinterek nie wmówisz mi, że na poziomie amatorski, czy pół-profesjonalnym trenerzy są lepsi niż książki. Jeśli chłopak chce wiedzieć dlaczego ma stosować taki, czy inny trening na poprawę wyników, to chyba dobrze?
Ale co do samych książek, to ja poszukałbym raczej świeższych pozycji, najlepiej jakichś Amerykańskich trenerów.

Force is what makes the athletic world go round and round and separates the men from the boys.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 409 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3469
Giaur!!!
Czy mógłbyś mi polecić jakąś książke?? Będe bardzo wdzięczny, a co do trenera, to kończe z pływaniem i zapisze się do jakiegoś klubu lekkoatletycznego ;]

Nobody likes you...
Everyone left you...
They're all out without you...
Having fun...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
sprinterek Rafał S.
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 7410 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12084
najlepiej lec do klubu lekkoatletycznego i moze trener ma ksiazke i ci pomoze ...

moderator sprinterek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 409 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3469
Masz, racje przekonałeś mnie do klubu ;]

Nobody likes you...
Everyone left you...
They're all out without you...
Having fun...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak wycwiczyc gre 1 na 1

Następny temat

Powerade itp. Co i jak

WHEY premium