SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Święta, Święta...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 939
Tak z ciekawości chciałbym się zapytać, czy w okresie Świąt wstrzymujecie się z dietą, czy może trzymacie się twardo całej rozpiski?
Ja w Święta sobie 'nieco' popuszczę - tym bardziej, że koniec Świąt, to dla mnie również koniec masy, zatem od razu po świątecznym obżarstwie jadę z redukcją


Przy okazji, chciałbym wszystkim życzyć wesołych Świąt Bożego Narodzenia i wspaniałego nowego, 2006 roku
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 306 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3992
ja mam specjalne menu, na wigilie, barszczyk czerwony z uszkami grzybowymi, i filecik na parze w ziolach:P moze cos tam skubne ze slodyczy jak sie dam namowic hehehe, wesolych 2u2

"a to wszystko ci dam, tylko padnij i złóż mi pokłon"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1256 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23375
ja tam w świeta mam zamiar jesc z umiarem, moze sprobuje sernika tylko z ciast...to powinien byc czas wolny od liczenia kcal itp.ale u mnie raczej to nie przejdze...podswiadomie będę miała to na uwadze.I przeraza mnie perspektywa siedzenia przy stole i tylko"weż sobie dokładke,co tak mało.moze sie skusisz na ciasto zobacz jakie dobre" itp. Nie mam zamiaru robic jakis scen przy rodzinnej kolacji..ale na pewno nie będę jadła wszystkiego co jest na stole.
Wskazane nawet jest mi prztyc (48kg przy 168cm) ale ja nie chce i mam nadzieje ze nic nie przybędzie..nawet jesli 1 kg to spale szybko.
Czytałam ze takie 1-2 dni odstępstwa od diety mogą byc nawet pomocne i wpłynać korzystnie na organizm..nie mowie juz o psychice..i nie za bardzo moge to pojac...jak to sie dzieje ze takie 2 dni wolnego moze pozytywnie wpłynac na organizm...moze mi ktos to wyjasnic

No i ja oryginalna nie będę...Wesołych Swiąt wszytkim chce zyczyc i oby przyszły rok był lepszy od tego mijającego

"Każdy widzi jakim się byc wydajesz,niewielu czuje jakim jestes"
Nicollo Machiavelli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 3246 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14357
U mnie rodzina sie przyzwyczaila ze na jakies imprezy rodzinne przychodze z pojemnikiem zawsze babcia napastuje mnie zebym jadl jakies wynalazki ale Wigilia to co innego a po wigilii trzeba opic odejscie Mikolaja

misiek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 7171 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 74292
ja sie wstrzymuje z dietą...dzisiaj wsiamałem ze 100kg ciasta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
a tam,ja jem normalnie,raz do roku swieta sa bez przesady za to po swietach na sokach,wodzie ,herbacie itd. do sylwka a potem CKD uh

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 931 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14292
dorcius, wplynie pozytywnie na psychike i metabolizm. Jezeli dostarczysz wiecej niz potrzebujesz podskoczy insulina, leptyna i inne hormony, które informuja organizm ile zjadlas. Jezeli jest sie ciagle na diecie redukcyjnej to poziom tych hormonow jest na bardzo niskim poziomie zwalniajac metabolizm i stwarzajac szereg innych patologicznych procesow uniemozliwiajacych dalsze odchudzanie, jest to jedna z przyczyn robienia ladowan na CKD.
Warto rowniez zauwazyc ze hormony te szybciej skacza niz odklada sie tluszcz!

"Life is full of compromises."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 142 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2375
A ja szamie ile wlezie, potem kima i znów szama Tyle że jestem na masie teraz + jestem mocno przeziębiony tak więc co pozostało - tylko szama i sen A wszystkim lubiącym dobrze zjeść życzę smacznego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3045 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30013
Ja właśnie jem 2 talerz metrowca
kcal nie licze teraz, tylko białko staram się utrzymywać na dobrym poziomie.

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 895 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 99532
ja poluzowalem ;] po paru latach zmienil sie moj stosunek do diety, wlasnego wygladu i drogi do jego osiagniecia ;] Czego i wam zycze =) co to za wspomnienie swiat, ze sie siedzialo i czekalo az wszyscy zjedza i zarcie zniklo z widoku zeby nie kusilo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3045 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 30013
EE tam, jest czas na trening i jest czas na relaks/ świętowanie...

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pestki z dyni

Następny temat

Otręby owsiane, płatki owsiane, kukurydziane, zarodki pszenne

Wiecej