SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Środki termogenne!!!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co sadzicie o tych srodkach-dla nieuswiadomionych sa to suplementy oparte na efedrynie,kofeinie i aspirynie-oczywiscie ziolowe odpowiedniki!!!jak moga one zmienic prace serca-ale nie w trakcie uzywania ale potem-czy po odstawieniu!!!czy wszystko wroci do normy!!!prosze o komentarze!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 15594 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91830
effedryna jest w usa zakazana ale uzyskane w neinaturalny sposob
ta naturalna wlasnie jest stosowana do thermogenikow

skuteczna jest z glowa stosowac a nei zaszkodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
1) wiemy co to ECA !
2) to ze jest to ziołowe albo nei ziołowe nei świadczy o szkodliwości - na pewno znasz wiele roślinnych trucizn ...
3) jak byś poszukał to bys znalazł informacji - takze od ludzi którzy stosowali i zaczeli miec dziwne problemy ze zdrowiem
4) jest to srodek powiedzmy niebezpieczny ; obecnie nei wiem jak to wyglada w stanach ale miał być zakazany ...
5) a negatywne skutki dla zdrowia - to tez była na tym forum chyba dziesiątki razy poruszane

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no wszystko ladnie-czytalem juz troche w innych dzialach ale nikt nie piasl ze mial problemy po stosowaniu np.rok po dostal arytmii serca,nadcisnienia i tak bylo juz caly czas a nie tylko czasowo!!!!chodzi mi o dlugotrwale skutki!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ktos gdzieś o skutkach pisał ... ale gdzie nie pamietam
m.in w poradach medycznych

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Ahhh jak dobrze znów w olsztynie...Po Egzaminach


Co do efedryny, Bralem swego czasu bardzo dużo, za dużo. Nie dostrzegłem zadnych negatywnych skutków ubocznych po cyklu, natomiast podczas- straszne kołatanie serca, bezsenność, nadmierna potliwosć, byl natomiast jeden dzien kiedy sie wystraszylem bo wziolem przez pomylke duza dawke(producent przestrzega przed braniem wiecej niz jednej kapsólki na dobe-ja wziolem 8), strasznie drżały mi konczyny, skakała mi powieka co przestraszylo mnie juz bardzo bo czulem ze cos z ukladem nerwowym mi odwala, miesnie skurczały mi sie jakbym mial na sobie Ab-Gymnica, nie moglem nad tym zapanowac. Efedryna brana(ale raczej ta z thermy bo syntetycznej nie bralem, ale jest jest duzo mocniejsza i to inna bajka)z głową jest dobrym spalaczem tłuszczu i dopalaczem na treningu, ale trzeba niestety byc pewnym ze sie jest w pełni zdrowym(szczególnie serce) no i trzeba wiedziec jak i ile brac(nie tylko w jakich ilościach ale w jakich odstepąch i przez jaki okres).

W Stanach Efedryna jest Zabroniona, wszystkie spalacze są juz (te co mozna kupić legalnie) "Ephedra Free", co znacznie wpłyneło na ich skuteczność(negatywnie), ale za to są bezpieczniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
ano tak to własnie wygląda - czasami jednak w czasie cyklu moga sie wydarzyć pewne negatywne skutki , a czasami zostać ...

Bahamut - jak EGZAMINY ??

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Od 78 na lekarski i...zabrakło mi kurva, na Stome Styka, ale Lekarski tylko lekarski mnie interesuje. Prosilem rodziców zeby płacili za wieczorowe i sie zgodzili. Będe sie starał potem na dzienne przenieśc ale nie wiem czy dam rade bo trzeba ładną srednia pocisnąć, a po pierwszy rok podobno najwieksza kosa. No ale trudno, lepsze płatne niż rzdadne, ale radosc ma ogromna bo od pażdziernika odbiore legitymacje Studenta AM. BUAHAHA czuje sie panem swiata i nikt mi nie podskoczy

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2004-07-07 14:29:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a ile miałes ?? moze z odwołania ?

hehe tak sie nei ciesz .... bo nie wiesz gdzie wpadłes

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 144 Napisanych postów 7358 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36022
Ooooo ?


A mialem 74, przyjmowali od 78 więc odwołanie chyba nic nieda. Chyba ze cos ten tego $$$ ale i tak wystarczy ze ciecie na egzaminach mieli kupione pytania(pierwsze 4 osoby 110 punktów egzekwo, kolejne 6 za nimi 107...LOL chyba z jednego źródła mieli) Więc stronie od łapówkarstwa bo i tak slużba zdrowia juz ma opinie nie wymagającą komentarza.

Zmieniony przez - Bahamut w dniu 2004-07-08 10:53:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
co do odwołania - składaj to nic nie kosztuje ! a dostać się czasami możesz ...
a co do 110 pkt - snam osoby które miały i 119 pkt (kolezanka z liceum) i wcale egzaminów nie kupowały !!
tak więc różnie to bywa ...

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 559 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5271
ehh te egzaminy ile to stresu ludzi kosztuje.....
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Laserowa korekta wzroku ???

Następny temat

ginekomastia

Wiecej