SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Środek hamujacy laknienie i przeczyszczajacy

Wysłana -
Witam, interesuje mnie czy ktoś może polecić jakiś naprawdę silny i skuteczny środek, który hamuje laknienie oraz przeczyszczajacy? Tylko nie piszecie amfetamina xd tylko poważne odpowiedzi proszę. Dzięki ;)

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Witam, polecam hoodia gordonii, poczytaj trochę o tej roślinie bo naprawdę daje radę i do tego jest naturalnym produktem+pij duzo wody mineralnej, a na przeczyszczenie owoce bogate w błonnik np.śliwki, sok z kiszonej kapusty.


Zmieniony przez - Mikelosz w dniu 2018-03-11 17:07:58
Wysłana -
Nie ma zdrowych dróg na skróty. Środki przeczyszczające to zły wybór. Tobie jest potrzebna dobra dieta i dobry trening i cierpliwość. Nie spalacze, środki hamujące łaknienie, czy przeczyszczające.
Wysłana -
Wiem, ale kiedy nic nie działa to człowiek chce schudnąć za wszelką cenę nawet z pomocą chemii :)
Wysłana -
Jaki cel ma przeczyszczenie, to nei wpływa w żadnym stopniu na porpawę sylwetki a moze ją pogorszczyć jak się odwodnisz, pozbędziesz się witamin i minerałów z organizmu.
Wysłana -
Środki przeczyszczające stosowane przewlekle zle wpływają na nasz organizm . Zdecydowanie nie polecam
Wysłana -
Potrzebuję kopa i czegoś co naprawdę mi pomoże schudnac teraz zaraz. Nie 30kg ale chociaż z 5, żeby ruszyć organizm, żeby zobaczyć jakiś postęp. Teksty typu dobra dieta i trening... błagam, mam już tego potad. Nie piszcie tego osobie, która od paru lat izoluje się od ludzi, nie wychodzi nigdzie, ma samoocenę poniżej zera, cierpią na tym jej bliscy bo nie może znieść tego jak wygląda... potrzebuje środka, zdrowego czy też nie, chociaż na krótki czas, zeby wreszcie ruszyc z miejsca. Uwierzycie, nie siedzę i nie żre całymi dniami, wiele już zrobiłam ale to nadal za mało. Nie chce poddać się znów stanom depresyjnym. Zabrałam się w sobie i czuję że to ten czas, chce to wykorzystac
Wysłana -
Ok
Wstaw aktualny model żywienia
Wysłana -
Wstaje 4:30, biorę tabletkę Fenix Ground Zero, 5:00 jem platki Nesquik z mlekiem (400kcal), jadę do pracy i przerwę na drugie śniadanie mam o 10:30. Wtedy jem np.pasztecik z grzybami a do tego sok pomidorowy (jakieś 300kcal), o godz.12:15 biore druga tabletke Fenixa i kończę pracę, jadę na siłownię. Tam biegam pół godziny, zaczynam od prędkości 6,2km/h potem zwiekszam stopniowo. Czasem kończę nawet 10km/h. Po biegu chodzę jeszcze po bieżni ok.10 minut stopniowo zwalniajac. Potem idę do szatni, zjem np.pomarańcz i idę do domu. W domu zjem obiad po 15stej, różne potrawy ale zazwyczaj około 700kcal. Potem może coś jeszcze przegryze. Tyle :/
Wysłana -
Dietę wrzuć w ten sposób wraz z ankietą - w poprzednim temacie też tego nie zrobiłaś.

http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html

Nie jesz, tylko wrzucasz w siebie jakieś śmiecie - nesquiki, paszteciki.

Organizm nie dostaje nic wartościowego, dostaje mało energii - to się przestawił na oszczędzanie. Spalacze tego nie naprawią. Trzeba zacząć szanować swoje ciało i je ODŻYWIAC, trenować głownie siłowo a nie aerobowo. I uzbroić się cierpliwość, bo skoro to nie jest pierwsze podejście do odchudzania, potem powrót do tego co było, to każda redukcja będzie trudniejsza.


Warto też pomyśleć nad jakąś specjalistyczną pomocą, bo problemów natury psychiczno-emocjonalnej nie można składać na karb nadwagi. Ludzie nie są idealni, maja swoje wady, są grubi i mega pozytywnie nastawieni do świata i szczupli nieszczęśliwi. Cyferki na wadze to nie wyznacznik poziomu szczęścia i zadowolenia z życia, samoakceptacji.Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-03-12 07:53:41

Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-03-12 07:58:54
Wysłana -
Twoja relacja z jedzeniem jest chora. Tego typu praktyki mogą jedynie zaszkodzić Twojemu zdrowiu, jeśli nie wierzysz to poczekaj jeszcze jakiś czas, a z całą pewnością zwiększysz ryzyko wystąpienia wielu groźnych chorób i zaburzeń.
Strona 1 z 6
Dodaj odpowiedź