SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Środek hamujacy laknienie i przeczyszczajacy

Wysłana -
Wpisywalam w profil. 28 lat, 163cm, waga 82kg, obwód brzucha 100cm, tłuszcz odkłada mi się głównie na brzuchu, biodrach i udach :(
Wysłana -
W jakim celu wpisałaś to w profil? Wypełnij ankietę działu. Na początek tylko tyle:

http://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html 
Wysłana -
Kobieto, nie szukaj porad o odchudzaniu w internecie, bo każdy kto Ci będzie oferował cudowne sposoby odchudzania to albo interesant, który na tym zarabia, albo po prostu idiota.

Chcesz się pozbyć wody, czyli odwodnić? I myślisz, że to jest dobry sposób na "odchudzanie"? Poprzez utratę wody aka odwodnienie organizmu? Tak, w ten sposób możesz zrzucić nawet 5kg w ciągu kilku dni, tylko to nie jest ani zdrowe, ani nie utrzyma się na stałe (chyba, że chcesz sobie zrobić kuku przez permanentny stan odwodnienia organizmu). Spadek wagi należy osiągać poprzez redukcję nadmiaru tkanki tłuszczowej. Takiej redukcji nie osiągniesz w parę dni, no chyba że całkowicie przejdziesz na głodówkę, co też w dłuższej perspektywie nie jest dobre.
Na początek, wywal z diety źródła dodanych cukrów prostych. Polecam zieloną herbatę - cudów nie zdziała, ale ma wiele korzyści zdrowotnych, w tym wspomaganie odchudzania.
Strona 6 z 6
Dodaj odpowiedź