SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Środek hamujacy laknienie i przeczyszczajacy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6857

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1013 Napisanych postów 5400 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136794
Laska trolluje albo jest upośledzona

Codziennie kilkanaście podobnych tematów, postów podwieszonych od groma, codziennie arty na potreningu, w dziale Crossfit co 2 gość chciał się odchudzać głodówką i jakoś żadnemu nie wyszło a tutaj paniusia chce schudnąć napieprzając na bieżni i jedząc płatki z mlekiem jak nerd-gimnazjalista

Panienko, spytaj dziadka czy on szedł w pole jedząc płatki z mlekiem, a po skoszeniu 20 hektarów kosą zajadał pomarańczę

Jeśli od lat się odchudzasz, nie możesz schudnąć a jesteś na tym forum i nie znalazłaś ANI JEDNEGO DZIENNIKA osoby z podobnym problemem to sugeruję przestać czytać i scedować to na.. nie wiem, babcię? 5-letniego syna? Oni w mig ogarną co i jak - bo Ty ewidentnie nie czytasz ze zrozumieniem, nie wiesz czego chcesz i nie ogarniasz słowa pisanego

Zresztą, trollujesz, co śmierdzi na kilometr

Podstawowe badania porobione: morfologia, pasożyty, hormony, przysadka, tarczyca?


Zmieniony przez - Gats 2 w dniu 2018-03-13 12:01:25
2

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 91
Nie trolluje, szukam pomocy, nie wiem juz jak sie odzywiac ani cwiczyc skoro wychodzi na to że wszystko robię źle. Miałam robione badania krwi, wszystko super, tylko lekko podwyższony cholesterol.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 91
Na przestrzeni kilku lat udało mi się schudnąć ze trzy razy po około 30kg. Waga wzrosła ze względu na obzarstwo, gdy przydarzylo mi się jakąś ciężką sytuacja życiową. Odzywałem się tak samo i było dobrze i działało. Tylko teraz nie idzie. Czy ma z tym związek, że dwa lata temu urodziłam?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12166 Napisanych postów 22007 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627423
rescuediver
Przepraszam za zle wypowiedzi suugerowalem sie art. http://m.sfd.pl/art/Zdrowie/Dlaczego_warto_używać_soli_-a1182.html
A tam polecają detoksykację organizmu solą himalajską? Czytałam i tego fragmentu nie pamiętam.... bo go nie ma? Dobrze, juz wychodzę z tego tematu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 91
Swoją drogą forum do łatwych i przejrzystych w obsłudze raczej nie należy :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699670
Nie nie ma żadnego związku . Odpowiedzi/pomoc już uzyskałaś teraz wszystko nalezy do Ciebie , zastosujesz się do wskazowek albo i nie .
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Jeżeli nadal nie wiesz co robić, to polecam przeczytać jeszcze raz ten temat i to co pisaliśmy. Powinno pomóc.
2

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 91
Tak, odzywiac sie zdrowo i trenowac. Oba pojecia bardzo szerokopojete. Wolalabym sie raczej dowiedziec konkretniej, np. Zjedz sobie to i tamto, bo jest zdrowsze i bardziej pozywne. Pocwicz troche w taki sposob. Rozumiem, że ludzie płacą za te wskazówki owiane tajemnicą Ale wtedy nie wiem po co to forum :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 2520 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 266183
Forum z samej definicji służy do wymiany poglądów między użytkownikami.
Chętnie pomagamy osobom, które same wykażą się jakimiś chęciami, posiedzą kilka godzin czytając podpięte tematy, spróbują ułożyć nawet kiepską dietę, ale pokażą że próbowały mimo że nie wyszło.
Za rzeczy, które piszesz, czyli jedz to i to, w takich ilościach, ile razy dziennie, jak zrobić to dobrze i bezpiecznie - słono się płaci. A kolejna sprawa, że nikt nie ma nawet podstawowych informacji o tobie, wymiarów, preferencji smakowych, wglądu do choćby najprostszych badań - to nie jest takie proste jak się wydaje.

A detoks solą himalajską, złogi w jelitach. No cóż..
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zgłoś się do dietetyka, jeśli sama nie potrafisz ogarnąć pewnych spraw.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie zapotrzebowanie kaloryczne w stosunku do biegania i siłowni ?

Następny temat

Czy deficyt może przeszkodzić w ksztaltowaniu wzrostu?

WHEY premium