SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Środek hamujacy laknienie i przeczyszczajacy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6858

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 91
Jaka relacja z jedzeniem? Staram się jeść mało do tego cwicze i nie chudne. Wstydzę się swojego wyglądu dlatego chce chociaż trochę schudnac szybko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699671
Niestety nic szybko nie zdziałasz . Tutaj trzeba cierpliwości .
Poczytaj :
https://potreningu.pl/articles/2678/jem-malo-a-mimo-to-nie-chudne--dlaczego 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 91
Szkoda, że nie możecie mi nic doradzić. Pewnie gdyby chodziło o coś na masę to odrazu byście coś polecili :/ sami wiecie, że wolicie patrzeć na ładne zgrabne dziewczyny, a nie tłuste kabany. Szkoda, ze nie rozumiecie mojej desperacji. Nie mam zamiaru się glodzic, tylko schudnac parę kg zeby się zmotywować do schudniecia reszty :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Na masę tez polecamy jedzenie. Zdrowe. W odpowiedniej ilości. I trening.

A żeby zdrowo schudnąć i zdrowo wyglądać, trzeba zdrowo jeść.

I proszę nie obrażać kobiet nazywając je "kabanami". Bo ja akurat jestem kobietą.

A tak na marginesie, szybko, to raczej pewne będą problemy ze skórą. Bo ona nie ma nieskończonej elastyczności i wahania wagi na jej kondycje dobrze nie wpływają.


Zmieniony przez - deja vu w dniu 2018-03-12 14:42:55
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Alex900
Szkoda, że nie możecie mi nic doradzić. Pewnie gdyby chodziło o coś na masę to odrazu byście coś polecili :/ sami wiecie, że wolicie patrzeć na ładne zgrabne dziewczyny, a nie tłuste kabany. Szkoda, ze nie rozumiecie mojej desperacji. Nie mam zamiaru się glodzic, tylko schudnac parę kg zeby się zmotywować do schudniecia reszty :/
to uloz porzadna diete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2576 Napisanych postów 5113 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 78290
Aż czasami ręce opadają...

Rano nesquiki, potem pasztet, pomarańcza i jakiś obiad...
Skąd masz wiedzieć ile potrzebujesz zjeść a ile jesz?
Od tego są kalkulatory, tematy podwieszone, multum informacji. Tylko drogą na skróty jest najłatwiejsza, co?

Policz ile musisz jeść
Poczytaj o układaniu planu diety
Ułóż dietę
Daj tu do sprawdzenia i trzymaj się wytycznych
Na podstawie kilkutygodniowej obserwacji wprowadzaj zmiany i korekty.
Ot, cała filozofia.

Najlepiej się uzalac nad sobą że brzydkie ciało, że nie idzie.
Wszystko idzie tylko trzeba chcieć.
Zobacz moje fotki w profilu. Wiem co mówię.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699671
To jest poprostu typowe lenistwo i tyle . Nie możecie doradzić czyt zróbcie wszystko za mnie a ja będę leżeć i pachnieć . Nie ma tak łatwo i albo weźmiesz się w garść i będziesz coś z sobą robić albo zostaniesz „ kabanem” jak to napisałaś .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 91
Wzięłam się w garść, ale nie jestem dietetykiem, nie wiem jak ćwiczyć ani nic. Opisałem mniej więcej jak wygląda mój dzień i jak się odzywiam. Nic więcej nie wymysle :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6264 Napisanych postów 76012 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754743
Więc zastosuj się do tego, co było pisane powyżej. Wklej wypełnioną ankietę działu. Dostałes wskazówki jak to zrobić.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 260 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 24902
Dziewczyno ale zrozum że mniej nie znaczy lepiej w tej kwestii. Organizm to całkiem pokręcony system. Po głodzeniu zobaczysz jakieś tam wyniki ale przez chwilę bo potem organizm zacznie wariować. Jeżeli chcesz coś robić to rób to na 100% albo chociaż na 90, w przeciwnym razie daruj sobie i bądź nadal ulana. Masz depresję to idź do psychologa bo nie pozbędziesz się niej w jeden dzień. To proces długotrwały. Jak podejdziesz do redukcji z głową to zlecisz z tej wagi raz dwa, tylko zrób to dobrze. Życzę wytrwałości i rozsądku


Zmieniony przez - najdus w dniu 2018-03-13 08:10:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie zapotrzebowanie kaloryczne w stosunku do biegania i siłowni ?

Następny temat

Czy deficyt może przeszkodzić w ksztaltowaniu wzrostu?

WHEY premium