SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śniadaniowy MIX

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 56964

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
Urozmaicenie diety, przede wszystkim szybki posiłek do przyrządzenia. Ze względu na tłuszcze, błonnik nie nadaje się do posiłku potreningowego natomiast ze względu na węglowodany nie nadaje się na noc. Dla mnie idealna opcja jak rano mam i tak mało czasu, bo muszę zrobić jeszcze posilki do pracy.
Autor: Banan

Śniadaniowy Mix

SKŁADNIKI:
- 100g platkow owsianych
- 2 miarki białka (najlepiej jakiegoś smacznego)
- 150ml mleka 0% / 0,5% + 150ml wody
- 20-25ml oliwy z oliwek

PRZYGOTOWANIE:
- banał ;) ugotowane platki odsączamy i wrzucamy do mixera + do tego dodajemy resztę składników i wszystko chwilę mixujemy

CZAS PRZYGOTOWANIA:
~15min





WARTOŚCI ODŻYWCZE: (około)
50g B
70-75g WW
30-35g T
750-800 kcal
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no i wypas, taki przepis przyda sie, gdy nie mam czasu na przygotowanie dobrego sniadania.

dzieki kuba.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
no dzial sie przyda niejednemu

spamu niebedzie?? widze juz pierwsze sogi ida

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
A jak ktoś nie ma białka to co ma zrobic?

Czas przygotowania ~15min
Sorry, ale ja zrobie sobie płatki owsiane z twarogiem i pomidorem w 10min
Wiem, ze to sie szybciej pije, ale po co komu pośpiech?
Tak czy owak, łap Soga

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
jak ktos nie ma białka to ma pecha i niech sobie wcina cos innego

czas podany na przygtowanie to orientacyjny czas ŁĄCZNY
od momentu włączenia wody , bo licząc od momentu gdy woda się zagotuje to zrobienie tego zajmie max 5-6min, a spozycie około 1-2 min
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 562 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16891
Jakie białko dodałeś ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
"Wiem, ze to sie szybciej pije, ale po co komu pośpiech?"
po to ,ze nie kazdy ma tak dobrze iż sobie moze rano pozwolic na spokojnie zjesc sniadanko, wypic kawusię, i jeszcze np. polezec w łóżku, ja wstaję o 8:30 po to by zjesc/wypic takie sniadanie, zrobić 3 posiłki do pracy, zdążyć się ogarnąć, spakować suplementy/odzywki i inne rzeczy do pracy i trening
Kiedys moze zrozumiesz, jak bedziesz mial podobnie ;)


"Jakie białko dodałeś?"
Do tego mixu zdecydowanie nr 1 dla mnie to Scitec 100% whey professional (i rozne smaki najlepsze wg mnei to biała czekolada-truskawka, cappucino, czekolada-malina, banan, wanilia-owoce lesne) , mialem tez ostatnio optimum 100% whey double chocolate, ale mix ten był zdecydowanie za mdły,
obecnie meiszam miarkę CFM vitalmaxa (wanilia) + 1miarkę scitece'a b.czeko-truskawka
extra mix smakowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1838 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 38624
Jak ktoś nie ma białka to zastępuje go np. Twarogiem i do tego z 15-20g dżemu/powideł dzięki którym szejk staje się słodszy i nie trzeba się zmuszać do picia

Zmieniony przez - Skunksiarz w dniu 2008-10-08 11:01:16

Pamiętaj że: K.J.J.N.N.Ś

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 562 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16891
Nie radze próbować tego z ostrowią WPC
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
Bardzo fajna rzecz. Czasem jak jem kolejną porcję owsianki i mam wrażenie ,że zamieniam się w konia potrzebna jest taka odskocznia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spaghetti Bolonese bodybuilding version

Następny temat

kurczak w sosie słodko-kwaśnym by makelroj

WHEY premium