SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śniadanie jako posiłek potreningowy

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1562

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 62 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2524
Z racji, że trenuje wcześnie rano, śniadanie jest moim posiłkiem potreningowym. Do tej pory jadłem owsianke z bananem i jogurtem naturalnym ale nie wiem czy takim posiłkiem dostarczam tego co organizmowi niezbędne po takim wysiłku... Wcześniej po treningu popołudniowym spozywalem Brązowy ryz, wolowine, szpinak, awokado, papryczkę chilli....nie wiem czy zaczynanie dnia takim posiłkiem będzie rozsądne....Pije w czasie treningu BCAA i zaraz po wysiłku Izolat Białka
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zdecyduj się gdzie zamierzasz pisać, bo robi się bałagan:
https://www.sfd.pl/Posiłek_potreningowy_-t1160101.html#post-18374223 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 62 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2524
Zakładam nowy temat bo w tamtym zasugerowali mi abym założył nowy....przepraszam za zamieszanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Dorzuć sobie izolat do owsianki i masz problem rozwiązany, niemniej jednak możesz rotować składnikami - nic nie stoi na przeszkodzie aby z rana zjeść np: jaja czy mięso.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 62 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2524
Czyli jak po treningu wypije Izolat a 30 minut później zjem brązowy ryz np z rybą to też będzie cacy? A owsianke mogę wtedy przesunąć np na 10:00 I zjeść w pracy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Brązowy ryż jest ciężkostrawny zatem jedzenie go bezpośrednio po treningu to kiepski pomysł, tłusta ryba z kolei jest bogata w DHA i EPA, w kwasy o działaniu przeciwzapalnym, około treningowo nie zaleca się ich spożywać. Oczywiście nie popadajmy w paranoje, mowa tutaj o częstej takiej praktyce. W każdym posiłku powinno znajdować się źródło białka, z tego co piszesz u Ciebie tak nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 62 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2524
To ja już nie wiem co mam rano żryć
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie rozumiem za bardzo w czym masz problem. Masz do wyboru mnóstwo źródeł białka, węgli jak i tłuszczy. Masz ochotę na owsiankę z białkiem i owocami po treningu? to śmiało zjedz. Jak sobie zrobisz jaja z żytnim chlebem lub mięso z ryżem czy kaszą to też będzie dobrze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 62 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2524
Chciałbym z posiłku potreningowego wycisnąć maksimum dla moich mięśni....I nie wydaje mi się aby owsianka była tutaj idealnym rozwiązaniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6263 Napisanych postów 76005 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754717
Zwykły pełnowartościowy posiłek. Nic nadzwyczajnego: mięso/ryba/jaja/wpc z ryżem/kaszą/ziemniakami/płatkami. Możesz dodać też owoc.
1

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 62 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2524
Dobra to ja mam jeszcze jedno pytanie, mianowicie dobrym rozwiązaniem po wysiłku byłoby np. Zjeść posiłek składający się z węglowodanów prostych i pełnowartościowego białka a dopiero potem odżywkę białkową?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak mogę poprawić moją sylwetkę?

Następny temat

Zywność na redukcje.

WHEY premium