SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śniadania białkowo- tłuszczowe?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2230

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 80 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 892
Witam,
jaka jest wasza opinia na temat śniadań białkowo tłuszczowych? Są lepszą alternatywą od węgli? Myślałem na carb back loading ale treningi wypadają mi dość późno więc zostawiłem tylko śniadanie białkowo tłuszczowe. Waga 85kg, 181cm wzrostu, bf~15% (po kontuzji), aktualne makro: B 200 T 90-100, W w treningowy 420 w nie treningowy 300. Do tej pory byłem na low carbie.
Pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
Sprawa indywidualna , jeżeli psuje Ci taki system odzywiania to oczywiście możesz go stosować .
Można sobie poczytać :
http://potreningu.pl/articles/2664/-jedz-wegle-na-noc--i-chudnij 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191472
Jeśli późno trenuje to daj powiedzmy dwa posiłki przed treningowe z weglowodanami i po treningu z weglowodanami. Spróbuj i sam sprawdź czy idzie progres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie są lepszą alternatywą. Śniadania B+T nie mają jakiś nadzwyczajnych korzyści.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Również jadam śniadania białkowo-tłuszzowe. Ze względu na to, że mi to po prostu pasuje. Głównie tym bym się kierował.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Zgadza się.

Jeśli jest Ci wygodnie jadać śniadania białkowo - tłuszczowe to śmiało możesz robić tak dalej bowiem nie upatrywałbym się w tym przypadku jakichś korzyści.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który chleb jest najlepszy na redukcję

Wiecej