SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śniadania białkowo tłuszczowe

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1994

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 562
Witam. Od niedawna postanowiłam postawić na śniadania białkowo tłuszczowe. Jak połaczenie jajka z bekonem ma sie do redukcji ? Mozna to połaczy? Ze wzgledu na cene i łatwość zamknęłam się w opcji omletów. A może polecicie coś od siebie szybkiego i nisko
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679565
Jajko z bekonem jak się mieści w założonym makro - to jak dla mnie może być. Ogólnie omlety można zrobić na milion sposobów - więc tylko kwestia jakie warzywa lubisz, jakie mięso lubisz itp. Można zjeść jakieś mięso z pomidorem czy papryką- też będzie białkowo tłuszczowe. Co kto lubi byle się mieściło w koncepcji białko + tłuszcz.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5992 Napisanych postów 10052 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 214323
Jeśli takie śniadania Tobie pasują to czemu nie;
Mogą być jajka z bekonem, mogą być też jajka i sałatka z pomidora i awokado, możesz też dorzucić kilka orzechów, np migdałów, czy usmażyć omleta na oliwie z oliwek - warto żeby źródła tłuszczów były zróżnicowane;
omlety są bardzo fajne i można je robić na tysiąc sposobów - czy wytrwane czy na słodko; ja np. dodaję odrobinę proszku do pieczenia do jajek, blenduję i smażę na oliwie z oliwek, pod przykryciem - dzięki temu robi się nieco bardziej ''biszkoptowy'', do tego można zrobić polewę z odżywki białkowej (można też dodać tahini np.), dorzucić parę orzechów czy cząstkę gorzkiej czekolady i masz smaczny omlet BT
3

""Doubt is enemy number one of progression"
Dziennik : http://www.sfd.pl/DT_MissInvincible-t1065640.html

Blog kulinarny: http://www.sfd.pl/[BLOG]_MissInvincible_w_kuchni-t1100371.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 562
No na slodko jeszcze nie robilam a muszą być pyszne :) dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679565
Ostatnio tez chyba cod wrzucała fotkę bajecznej frittaty w dzienniku - też fajna sprawa. Jest w czym przebierać.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627072
Ja czasami jem rano śledzie albo łososia wędzonego z jajeczkiem i awokado albo pastę z makreli z cebulką i kiszony ogórkiem. To tak na wypadek gdyby Ci się jajka znudziły. Jajaczenice z boczkiem też jadłam. Przy normalniej misce z 60-70g tłuszczy - bez problemu daje się ten boczek wkomponować - tylko trzeba pamiętać potem w ciągu dnia o innych tłuszczach - orzechy, awokado, oliwa etc. Żeby nie pchać tylko nasyconych....


Zmieniony przez - Paatik w dniu 2018-01-11 10:59:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
jajko z bekonem ma się dobrzse jeśli Ci smakuj, u mnie np posiłki BT cieżko wchodzą bez węgli.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyszczuplić górę i rozbudować posladki

Wiecej