SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Śmietana 30 na redukcji

Wysłana -
Witam!
Można jako posiłek na diecie redukcyjnej dodać sobie śmietanki 30 do zrobienia lodów, czy do twarożku dla podbicia tłuszczy w posiłku?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Pamiętaj, że wszystko jest dla ludzi. Ta śmietana Cię nie utuczy jak będziesz ją stosował raz na jakiś czas.
Wysłana -
Można jak najbardziej ale nie za czesto
Wysłana -
Oczywiście ze można , wszystko można tylko z rozsądkiem
Wysłana -
Czy jak będę jadł z umiarem i mieścił się w bilansie kalorycznym i marko to mogę dodawać sobie do diety rożnego rodzaje śmietany, sery?
A co ze smażeniem na oleju rzepakowym lub oliwie? Można na masie i redukcji?
Wysłana -
Pamiętaj moc można wszystko tylko czy warto I czy się chce. Ja wliczam w makro to co mam ochotę zjeść następnego dnia I jestem zadowolony z efektów. Tylko nie używam często jakiś produktów gorszego sortu jeśli chodzi o aspekty sylwetkowe I zdrowotne
Wysłana -
Co groznego jest w smietanie 30%? Jakis racjonalny powod unikania jej? To cos jak niejedzenie twarogu czy ograniczenie liczby spozywanych jaj.

Smieszne. Uzywaj jak chcesz, to bardzo smaczny produkt, sam.uzywam do puree z ziemniaka i selera, czesto tez wzbogacam nin swoja wersje spaghetti.
Wysłana -
Ok, dzięki
Wysłana -
Śmietana jest calkiem dobrym źródłem tłuszczów. Trzeba to po prostu wliczyć w bilans kaloryczny. Olej rzepakowy z uwagi na zawartość wielonienasyconych kwasów tłuszczowych nie nadaje się do smażenia.

Zmieniony przez - domer w dniu 2018-08-10 06:58:56
Wysłana -
abdulkanarek
Co groznego To cos jak niejedzenie twarogu czy ograniczenie liczby spozywanych jaj.
mit sprzed nastu lat
Wysłana -
tluszcz zemulgowany ze smietany idealnie nadaje sie na zrodlo tluszczu w posilku potreningowym
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź