SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Śmierć...

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez DUDEK z działu Piłka nożna.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chociaż nie jestem długo użytkownikiem tego forum to widze ,że rośnie z czasem. I tak sobie pomyślałem że wszzedzie są posty z poradami ja trenować żeby być dużym, silnym, szybkim i wogóle ale (może nie zauważyłem) nie zauważyłem postu na temat śmierci... W sumie wydawało by się że sport to zdorwie a ostatnie pare wydażeń raczej, (przynajmniej takiej jest moje zdanie) że nie powinno sie nadmiernie forsować organizmu. Przecież przypadki zgonów zawodników (nie tylko piłkarskich, np. kolarz Marco Pantani, którego znaleziono martwego), którzy są poddawani szczególowym badaniom świadczą o tym że w końcu organizm może po prostu nie wytrzymac nadmiernego wysiłku fizycznego.
Piszcie co o tym sądzicie!!!(jeśli podobny post jush sie pojawiłto z góry przepraszam....Pozdro for ALL!!)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 423 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3273
takie zgony jak Pantaniego nie są związane z CZYSTĄ rywalizacją sportową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zwracam honor:p ale ostanio jush nawet bylo o smierci sedziego. troche nie ciekawe perspektywy trenujesz dla zdrowia, robisz kariere a tu....chwila i jush cie nie ma...Pozdro For All!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 2274 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31242
takie życie a raczej śmierć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
kochaj smierc tylko ona na Ciebie czeka - smutne ale prawdziwe

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 723 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14997
nom

jjj

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w kazdej chwili może pęknąć ci kręgosłup przy 200kg w martwym jak i przy 60kg, moze spasc sztanga na ryj ze 100 a nawet 150kg, w kazdej chwili mozesz stracic przytomnosć np przy siadaniu wtedy tez wózek lub smierc...analogicznie...jedziesz autem mozesz miec wypadek, przy schodeniu na schodach mozesz sie wy***ać, na wojnie możesz zginąc, możesz zostać pobity na smierc, mozesz dostac zawału ....chłopie to jest zyceie, tylko niektórzy podejmują większe ryzyko i tyle jak np zołnierze , czy zawodnicy wyczynowych sportów..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2747 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 24063
kult od dzis nie chodze na silke i po schodach tez nie
a zapomniales dodac jeszcze, ze niektorzy sa idiotami i gina przez wlasna glupote

**** -->>SFD FiGHT CLuBE<<--****
Ajj ten nieostożny Blinkuś...wpadł jak dziecko.
-=Gainer Team=-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak zapomniałem:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 537 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8810
W Polsce można jeszcze dostać kulke od policji za to że sie jeździ podobnym samochodem do wozu gangstera

(L)(L)(L)
United We Stand, Divided We Fall

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 408 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12660
wole zdechnac od nadmiaru niz braku

*

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Super dieta bla bla bla

Następny temat

Jak czesto podjadasz slodycze

WHEY premium