SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ściskacze - w wersji dla twrdzieli

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 153 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2569
Witam, myślę że tutaj najwięcej osób znajdę które będą mi w stanie pomóc...mianowicie szukam ściskaczy ale takich które nie będą łatwe do ściśnięcia, słyszałem coś o specjalnych, cięższych wersjach dla armwrestlerów, czy ktoś wie gdzie takie można dostać?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 563 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2543
mad333
najlepsze ćwiczenie na siłę ścisku to podnoszenie palcami hantli lub sztangi na stojąco lub siedząco z ręką wyprostowaną pracują same palce, można też utrzymywać ok 30 sekund, ja preferuje podnoszenie, efekt czuć bezpośrednio po ćwiczeniu, mniejsze obciążenie po kilkanaćie powtórzeń albo większe po kilka

racja do tego nawijanie np. samej sztangi (dzialanie takie samo jak przy sznurku)
:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 577 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13407
tak ktoś na pewno www.armpower.net taki sprzęcik kosztuje 130 zł - więc zastanów się czy warto bo naprawdę da się zrobić mocny ścisk bez niego (ale z pewnością ułatwia). Jak się zdecydujesz zamówić na tej stronce to uzbrój się w cierpliwość mi po kilku miesiącach przysłali .

Kulturystyka zaczyna się dopiero wtedy, gdy kończy się budowanie masy mięśniowej.
SYNTHOL wywiad z Guy'em Grudy http://www.sfd.pl/temat295521/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20911
no tylko że serwis sprzedaży Iron Handa juz nie prowadzi ;/ ..... wiec moze ma ktos jakis inny pomysł ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 158 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1166
najlepsze ćwiczenie na siłę ścisku to podnoszenie palcami hantli lub sztangi na stojąco lub siedząco z ręką wyprostowaną pracują same palce, można też utrzymywać ok 30 sekund, ja preferuje podnoszenie, efekt czuć bezpośrednio po ćwiczeniu, mniejsze obciążenie po kilkanaćie powtórzeń albo większe po kilka

co cię nie zabije wzmocni

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20911
a jakieś urządzenie typu Iron Hand ??? ma może ktoś na sprzedaż albo wie gdzie można kupić w tej chwili ???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lepiej zainwestuj w gruby gryfi i raczke gruba własnej roboty -mniejszy koszt i lepsze efekty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 329 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20911
wiem że też tak mogę zrobić , ale ja jednak wole to pierwsze wyjście . Chodzi mi głownie o wzmocnienie palców . Gdzie mogę więc dostać Iron Handa ??? , albo coś w podobie zwykłego ściskacza ale można w nim ustawiać siłę która trzeba przezwyciężyć . W internecie jest kilka filmików gdzie chyba samuelson jakos jedna z czterech osób na świecie ściśnie na ostatnim czwartym poziomie ten ściskacz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 466
Ostatnio sam kupiłem iron handa Całkowity koszt wyniusł mnie 145zł Wysłalem e-mail do armpower.net odpowiedż była natychmiastowa i po 3 dniach miałem już sprzet u siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 20
ja posiadam goscia co ma za 40 dolarow wraz z wysylka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 178
kup sobie ściskacz Heavy Grip ,polecam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 221 Wiek 110 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3008
UP UP...Bardzo dobre gripy.Jak ktos ma juz jakis ten uscisk w dloni i 150 kg w Mc nie wypada z dloni to polecam startowac od 200-setki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Międzynarodowy Puchar Polski SM w Tarnowskich Górach

Następny temat

Problem z marwtym ciagiem

Wiecej