SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

łysienie od tribulusa

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Interesuje mnie jakie efekty uboczne faktycznie powoduje TT - nigdzie w archiwalnych postach nie znalazłem konkretów. Czy ktoś z was to brał i spotkał się z efektami ubocznymi na jakie narazony jest organizm przy zwiększonej podaży teścia? Czy zaobserwowaliście spadek poziomo testosteronu po odstawieniu specyfiku? Gorsze wyniki?

Nobody can stop Juggernaut!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 4480 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32149
nadal masz to ścierwo w profilu...nie będę z Tobą gadał...
jesteś chory...

Doradca w dziale suplementacja

Pozdrawiam
Wasz don Zwierz

Jeżeli moja wypowiedż Ci się spodobała to nie dawaj Sog'a tylko wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Będzie z tego większy pożytek niż z Sog'a!

członek-mafia.suple.hardcor.pl

Moderator Działu Suplementacja

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tobie i tak za dużo teścia natura dała - d**** i tyle

lucek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Zwierz i Lucek -prawda przez Was przemawia..Dałbym wam po sogu,ale nie wiem co to jest,jak sie to daje, czy nowi mogą itd.Net mam od kilku dni dlatego"nowy"Kolo chce tester?Che,che..czyli nie ma jaj.A bez tego trudno coś zbudować,nie?Najlepsi są tacy co chcą coś brac a kompletnie nie mają pojęcia co po tym będzie.Iłyka łepek metke a po paru dniach coś go wątroba napier****la,ryj mu spuchl,bebol na wierzchu, karku brak,dupsko-szafa,i oto mamy kulturystę..Har
monia ducha i ciała..a jak się rozbierze to przecierz każdy kto kuma temat od razu zauważy o co chodzi,nie?No,może komuś zaimponuje,może samemu sobie.Na pozbycie się kompleksów polecam dziewczynę.A i tester skacze.. ;) pozdrawiam hardgainerów.Czas na białko,nie chce mi sie jeść..dzień jak dzień.Zwierz i Lucek-szacuneczek..Ave

MIĘTKI

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ty astaroh wez wypierdlaja z takimi gownami...myslisz e jestes smieszny? brakuje ****a slow na to gowno

E U AMO AVIDA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie zabierajcie głosu jak nie macie zamiaru odpowiadać rzeczowo na pytania - sram na to co sądzicie o zdjęciu w moim profilu, sram też na was, a zwłaszcza na Zwierza, ktory jeżeli wygląda jak na zdjęciu w swoim profilu, to szczerze mu współczuję

Nobody can stop Juggernaut!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Astaroth, w suplementacji nie ma bluzgania. To nie ten dział.


SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42192
no i obraz mi tu zwierza jeszcze raz!!! to banik na miejscu!! w ty dziale sie nie bluzga ja kto juz powiedzial Sonbaty!!!

'The only thing to fear is running out of bear'
MODER DZIALU TARGOWISKO

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sonbaty a może ty odpowiedziałbyś rzeczowo na moje pytanie? Jako znawca pownienes cos wiedzieć na ten temat, bo chyba nie chcesz tuszowac niewiedzy krytykowaniem zdjęcia w moim profilu. A co by było, gdybym tak wyglądał naprawdę? Przeciez mogloby mi byc przykro, że się Wam nie podobam?


Nobody can stop Juggernaut!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zwierz ma za***i*** foto w profilu w porównaniu do ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 11477 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 94174
Astaroth, a czy ja tuszuję brak wiedzy krytykowaniem Twojego zdjęcia?
Czy gdziekolwiek napisałem coś złego o Twoim zdjęciu?
A odpowiadam komu chcę i na jaki temat chcę.
W dziale jest jeszcze 2 modów i kilku doradców, ale jak z wszystkimi zadarłeś w dodatku pisząc skargę w Moderatorach że nikt Ci nie odpowiada to czego teraz oczekujesz?
A od TT teoretycznie mogą wypadać włosy jeśli masz takie genetyczne skłaonności, ale w praktyce to TT jest za słabe żeby aż tak podnieść poziom teścia.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sadzicie o produktach firmy NUTREND?

Następny temat

co z patriotpolem?

WHEY premium