SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

łokiec - pomocy:)

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 688

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 128
Witam, mam problem z (prawy)łokciem, nie jestem w stanie dokładnie określić z którą częścią. Bol jest przeszywający i odczuwam go albo w górnej części-początku bicepsu, albo zupełnie z drugiej strony -końcówce kości gdy zegnę rękę.

Nie jest to ból który mogę porównać do innego bólu np. siniaka, ale czuje sie "niepewny" gdy wyciskam na ławce, przy opuszczaniu sztangi nie mam kontroli (nie spada mi gryf na klatę), ale "bał" bym opuszczać gryf schodkowo albo nawet zatrzymać się na moment. W czasie wyciskania z klatki tez czuje inaczej prawy łokieć w porównaniu do lewego-zdrowego.

Nie straciłem w ogolę Siły, tylko ta niepewność, jak by zaraz miało mi coś strzelić:(

Uraz zdobyłem (tak mi się wydaje) od zaczęcia treningu od za dużego treningu/za słabej rozgrzewki-Amatorszczyzna :/

nie trenuje od wczoraj i wiem ze nie jest to "jak boli to rośnie", własnie dlatego pisze.

Proszę o konkretne odpowiedzi, jak zamalo info to piszcie, dodam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 128
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Zrób sobie parodniową przerwę.Po przerwie zmniejsz ciężary i zwiększ ilość powtórzeń.Nie jest to raczej nic poważnego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 128
dzisiaj robiłem plecy, bardzo "ciezki" i mocny trening i żadnych problemow z łokciem nie było, ale jak z kolega siłowałem się jeszcze 2 dni temu to bardzo potem bolał (byl nie pewny)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

powrót do treningow po operacji przepukliny pachwinowej

Następny temat

proglem z kolanem

WHEY premium