SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ławka czy dobry wybur

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale zadnej usterki areczek265??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
A no w sumie to u kumpla jest jeszcze troszke wężej. Ale zaglebieSC wytłumacz mi to ten kąt prosty ma się utworzyć jak gryf dotyka ci klaty, czy jak go ściągnąłeś z stojaków?

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Jak gryf leży na klatce, przedramie z ramieniem powinno tworzyć kąt prosty, tą technike zazwyczaj stosują kulturyści. W treningach siłowych chwyt zależny jest od wygody czy w danym momencie od metod treningu.

zdr.

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2009-01-27 11:13:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
disiaj testowalem ławke juz dotarła i ku mojemu zdziwieniu wytrzymala ponad 120kg jak pisalo nalozylem na gryf 120 i przenioslem ja nad siebie trzymalem tylko bo tyle jeszcze nie wyciskam hehe wsumie bylo 200kg nacisku co do tych ramion do rospietek zeczywiscie badziew ale p[rasa na nogi sie sprawdzila dodatkowo cwicze naia plecy wyglada to na cwicz z wioslazem tylko bez nug i wspomniana prasa wytrzymala 2x wiecej niz podano
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Dzięki zaglebieSC :).

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 196 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6219
wybór przez "ó" tyle co do tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 224 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4906
jak lubisz hardcor to za***ista laweczka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1371
elektron22 ma on moze juz ja z rok i zadnych usterek nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
misiu uszatku co to za anegdota z tym hardcorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1445 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14530
Takie pie**rdzielenie. Dobra jest, narazie se poćwiczysz normalnie. Przeciż kurde SETKĄ nie robisz serii --.--. Jaaaaaaaa...

Codzienny trening w drodze do chwały bo świat jest za duży żeby być małym.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej