SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ławka MS-L002 + modlitewnik, wyciąg mh-W001, stojaki MS-S001

temat działu:

Recenzje sprzętu Marbo Sport

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3480

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12260
witam.
Zgodnie z zobowiązaniami wobec firmy Marbo- sport postanowiłem napisać recenzje sprzętu.Ze sprzętu jestem bardzo zadowolony. w porównaniu do marketowych ławek bez porównania, profil z którego są wykonane te produkty same za siebie mówią, ja ważąc ponad 100kg + obciążenie nie robią na ławeczce najmniejszego wrażenia.Stojaki są mega wytrzymałe a co najważniejsze stabilne. jednak najbardziej jestem zadowolony z wyciągu, można na nim ćwiczyć praktycznie każdą partie ciała, więc używam go codziennie. minął prawie miesiąc a nie ma żadnych oznak używania.

Wyciąg górny i dolny do ściany MH-W001:
+ wytrzymałość
+ estetycznie wykonanie
+ różnorodność ćwiczeń
+ wiele dodatków

- zabezpieczenie linki, według mnie śruba na śrubokręt nie jest najlepszym rozwiązaniem, przy podnoszeniu większej ilości obciążenia nie za pewnie się czuję.

Stojaki pod sztangę ( 2 sztuki ) MS-S001:

+ stabilne
+ wiele możliwości ustawień
+ idealnie nadają się do przysiadów (mam 180cm wzrostu a jeszcze jeden poziom został więc dla wyższych także polecam)
+ estetycznie wykonane

- brak

Ławka wielofunkcyjna wzmacniana MS-L002:

+ estetycznie wykonana
+ wytrzymała
+ stabilna
+ możliwość różnych ustawień
+ dużo dodatków

- pęknięcie na łączeniu oparcia (deski) z gąbką.

PROMOCYJNA DOPŁATA DO MODLITEWNIKA SEMI-PRO:

+ stabilny
+ idealne wymiary, dzięki temu podczas ćwiczeń staw łokciowy nie cierpi
+ estetycznie wykonany

- otrzymałem z tapicerką czarną, choć w zamówieniu była opcja z czerwoną, w dodatku łatwa jest czerwona
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Recenzja od grzywa393

Następny temat

Ławka MS-L002, modlitewnik, wyciąg, stojaki i obciążenie :)

WHEY premium