SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ławeczka + obciążenia + gryf

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1915
Na początku chciałbym napisać, że sprzęt chciałbym wykorzystywać w mieszkaniu, gdzie nie mam zbyt dużo miejsca, dlatego też zależy mi aby nie było to wszystko nie wiadomo jak duże. Na ławeczkę,obciążenia i gryf mam przygotowane 1000zł. Patrzyłem różne zestawy na allegro, ale nie znam się, jestem żółtodziobem. Najważniejsze aby sprzęt mi służył do powiększania klatki piersiowej.
Ławeczka - chciałbym, aby była wielofunkcyjna, lecz zastanowię się nad każdą opcją
Gryf - chciałbym, aby był i prosty i łamany
obciążenia - chciałbym, aby troche tego było (80-100kg)
ps. i chciałbym aby ławeczka była składana.. bo naprawde nie mam gdzie tego pomiescic..

co byście mi mogli polecić?


Zmieniony przez - kiro91 w dniu 2017-12-27 10:08:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2358 Napisanych postów 30594 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270604
a dlaczego by miały nie pasować? jeśli gryf ma ciut mniejszą średnicę niż otwór talerza to nie ma opcji by nie pasowało.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Nie ma łwek skłądanych a jak sa to ich wytrzymałość jest mierna, bo jak wiadomo w miejscach gdzie się składa jest najsłabsza. Wielofunkcyjne tez są do niczego zajmują dużo miejsca, najlepiej kup ławeczkę i stojaki osobno zawsze je gdzieś w kąt złożysz.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1915
moglbys jakis link przykladowo podeslac?
i co z gryfów i obciążeń bys polecal?

tutaj fajnie podpowiedziales, zeby to oddzielnie kupic, faktycznie to bedzie lepsze rozwiazanie


Zmieniony przez - kiro91 w dniu 2017-12-27 11:21:05

Zmieniony przez - kiro91 w dniu 2017-12-27 11:29:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
ławka jak do domowych awrunków, massiv, marbo, kelton, tutan sport, ważne by była regulowany skos, stojaki jakie już chcesz one sporo wytrzymają, gryf minimum 180 cm długośći i fi minimum 28, obciążenie będzie powiązane z gryfem nowe to ceny są spore, poszukaj w dziale targowisko czy ktoś używanych nie sprzedaje to samo na olx, najtaniej wyjdzie stalowe toczone, lub masz moze w okolicy jakiś warsztat tokarski co by Ci takie coś zrobił.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1915
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
ławka słaba bo nie wykorzystasz jej np do przysiadów czy zarzucenia sztangi na barki, pionowo też jej nie podniesiesz by w siadzie barki robić, rozkręcić się da, ale za kazdym razem ją składać i rozkłądać.

W aukcji masz obciażenie kompozytowe, ono jest sporych rozmiarów na sztange sporo nie założysz bo miejsce się skonczy.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1915
a ten gryf i obciazenia sapphire mogą być? dobrej jakosci?

bede szukał dalej tej ławeczki zaraz,bo jutro chce calosc zamowic juz. Zalezy mi na tym no zeby byla rozkrecana mimo wszystko, bo nie mam tak miejsca w mieszkaniu + aby nie byla wielkich rozmiarow


Zmieniony przez - kiro91 w dniu 2017-12-28 10:33:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1915
http://allegro.pl/lawka-laweczka-m65-treningowa-mocna-do-cwiczen-i5563586078.html
a ta? zwykła widać ale i nie droga


Zmieniony przez - kiro91 w dniu 2017-12-28 10:38:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Ja takich ławek nie polecam, jakiej firmy byś nie wkleił, mają wąski rostaw miedzy stojakami tutaj zaledwie 55cm. Jak się uprzesz to bez znaczenia kelton czy massiv

Co do obciążenia firma nie ma żadnego znaczenia, czy to bedzie saphire jakieś xylo to w środku jest to samo, jak cchesz sztuczne (kompozytowe) obciążenie to ok.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1915
czyli co, te sapphire moglbym spokojnie wziac, tak?

to zostaje problem z tą ławeczką i stojakami..


Zmieniony przez - kiro91 w dniu 2017-12-28 12:55:44
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1915
http://allegro.pl/marbo-lawka-regulowana-ze-zintegr-stojakami-i6741529786.html?bi_s=ads&bi_m=listing:desktop:category&bi_c=OTdhNTQ3MjYtM2QwMy00ZDlmLTk3ZTItMTU2YWVjMGYwY2RiAA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=bade0767-aea5-4f40-97c8-588b53b88a67

ta tutaj ma chyba 108 szerokosci, ale co z tego, jak nie zloze tych stojakow.. a tak rozlozonej nie bede mogl w kolko trzymac w duzym pokoju


Zmieniony przez - kiro91 w dniu 2017-12-28 12:58:50
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Poręcze do dipów stacjonarne nie do ściany.

Wiecej