SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

łączenie johy

Wysłana -
Hej na ostatnie szlify redukcji chce dorzucic Johe i kofeine ,slyszalam ze warto do tego tyrozyne dodac . ile tyrozyny na kg masy ciala dac?
Wysłana -
Witam

Johimbina jest substancją pochodzenia naturalnego, a pozyskać ją można z kory drzewa Pausynistalia yohimba (Corynanthe yohimbe) zwanego także johimbą lekarską i rosnącego naturalnie w Afryce. Substancję tę można także otrzymać drogą chemicznej syntezy, której produktem jest chlorowodorek johimbiny. Johimbina zaliczana jest do alkaloidów indolowych i podobnie jak kofeina czy efedryna wykazuje działanie pobudzające, ma także działanie odchudzające, a jej wpływ na spalanie tłuszczu jest dwukierunkowy. Z jednej strony związek ten blokuje receptory α2-adrenergiczne, a z drugiej zwiększa uwalnianie noradrenaliny.

Uważa się, że optymalna dawka johimbiny stosowanej w celu przyspieszenia spalania tkanki tłuszczowej wynosi około 0,2 mg na kilogram masy ciała. Oznacza to, że dla osoby ważącej 90kg jest to 18mg tego alkaloidu. Warto jednak zachować pewną ostrożność względem tego zalecenia i zacząć przynajmniej od dawki o połowę mniejszej lub jeszcze niższej. Są osoby szczególnie wrażliwe na działanie johimbiny, a odczucia związane z przyjęciem zbyt dużej porcji są wyjątkowo nieprzyjemne. Związek ten stosuje się zazwyczaj z kofeiną, a nieraz także z innymi składnikami takimi jak ekstrakty z zielonej herbaty, gorzkiej pomarańczy, a niekiedy również z niebezpiecznymi substancjami, takimi jak geranamina czy efedryna.

Pozdrawiam

Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
ja dopiero dawki rzedu 10,15g czulem
Wysłana -
hmm ja ogolem nie odczuwam wogole spalaczy . bralam blaka 2 tabletki lekko czulam,bralam redline 2 nic nie czulam . Johe bralam zero pobudzenia jako tako z kofeina . Dla kobiety moze to dziwne ,ale moj organizm nie odczuwa jako pobudzenia
Wysłana -
myślę ze ok 3g tyrozyny 200-300mg kofeiny i johy 0,2mg na kg masy>
Nie wiem czy o tum samym mówimy ale brałem black bombsa tylko ze hexagenalne tabletki nie kapsy i jeden robił robotę
Wysłana -
tez brałam tabletki ,i 1 moglam isc spać. 2 lekko czulam, do 3 nie doszlam bo to przesada . 2 redline i moglam nawet isc spac. taki organizm chyba. 2kapsułki johy planuje +1 kofeiny+tyrozyna rano przed sniadaniem bt zawsze i po sniadaniu lece na silke :)
Wysłana -
Teraz dużo wałków , wiec musisz trafić na dobra joszke . Dawkowanie lepiej sobie ustalać indywidualnie i zaczynać od dawki minimalnej .
Wysłana -
2kapsułki johy jakiej johy HCL w jakim stężeniu i jakiej firmy ?
Wysłana -
standardowo w ksizce McDonalna zaleca sie przyjecie 3g tyro, 200mg kofeiny i okolo 10mg joszki,
jednak koniec koncow dawki trzeba dobierac pod siebie, jak i stworzyc odpowiendie warunki dietetyczno treningowe, aby tego typu kombo wykorzystac
Wysłana -
jesli johimibina to sprawdzona tylko od Hades’s Hegemony kupuje tą 5,0mg w tabl . tyrozyne musze luknac jaka. trzymam dietke :) znaczy nie uzyje slowa dieta bo tak juz jem i nie stosuje diet wymyslnych. wszystko ustalone :) oczywiscie wszystko biore pod swoja wage . narazie jade na czysto a takie specyfiki dodam w ostatnie 1-2 miesiace :) zaczynajac od dni treningowych konczac codziennie
Wysłana -
tyrozyna smialo moze byc z ostrivitu sam wcinam i sie sprawdza.
Wysłana -
jeśli nie klepie cię joha z hadesa to widocznie nie czujesz działania johy bo u mnie wielu znajomych szamie tą johimbinę i nikt nie narzeka. W moim przypadku 2 kapsy - 10mg konkretnie robi z kofeiną
Strona 1 z 8
Dodaj odpowiedź