SFD.pl Zdrowie i Uroda

Dodaj odpowiedź

Łysienie Androgenowe DHT Suplementacja

Wysłana -
Witam, otóż stwierdzono u mnie łysienie androgenowe, od dłuższego czasu moje zakola się powiększają i robią mi się prześwity na głowie. Moje cebulki są strasznie wrażliwe na DHT, od ostatnich 2 lat bawie się zwykłymi suplementami,przedtreningówki, aminokwasy, białko itp, po paru latach po raz pierwszy raz zrobiłem ostatnio cykl na mono, włosy strasznie mi się posypały, dopiero teraz znalazłem pare artykułów które mówią że kreatyna podnosi znacznie DHT na co wrażliwe są moje włosy. Chciałem zrobić teraz cykl na Shock+Storm ale ze względów powyższych odpuszczam, poszukam jakiejś przedtreningówki bez kreatyny, tu moje pytanie, jakie jeszcze suplementy wpływają podwyższenie DHT? Chciałbym wyeliminować suplementy które mają na to wpływ, a nie wiem czy mogę brać NO Boostery , aminokwasy itp?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
A to jakieś badania wykonywałeś, że stwierdzono? Pytam tak z ciekawości bo w sumie sam mam 27 lat, zakola takie, że jak włosy podciągnę do góry to mogę robić za reklamę McDonalda i na czubku też mam prześwity. Jeszcze jakoś ratuję się zaczesem na bok, ale już się pogodziłem z myślą, że rok może 2 i będzie trzeba jechać na łyso :)
Wysłana -
czy bedzisz bral cos na dht czy nie, i tak predzej czy pozniej wylysiejesz, jak kazdy, tylko w innym tempie, kwestia genow. jeden na androgenach bedzie mial bujne wlosy, a drugiemu od mleka wypadna.
znowu jak zbijesz za mocno dht, to zawazy na nizszym libido i gorszym samopoczuciu.


Zmieniony przez - Carlitos w dniu 2017-06-18 05:14:34
Wysłana -
@Ogoremat
Mi stwierdził to chirurg, chciałem zrobić przeszczep włosów ale może Ci to stwierdzić każdy dermatolog lub trycholog
@Carlitos
Wiem że geny to geny ale zaskoczę Cie tym i powiem Ci że da się to zastopować odpowiednią kuracją, jest sporo sposobów, blokery typu finasteryd, minoxidil , substancje jak ketokonazol, przeróżne zabiegi jak mezoterapie igłowe, osocze bogatopłytkowe itp, gorzej już jest z odrostem straconych włosów. Mi nie chodzi o obniżenie poziomu DHT w organiżmie a o przestanie zawyżania go ponad normę gdzie włosy szybciej się sypią przez wrażliwość, dlatego pytam o suplementy które mają wpływ na DHT które nie zawyżały by przeciętnej.


Zmieniony przez - PumpMaster w dniu 6/18/2017 9:47:19 AM
Wysłana -
Może bym musiał się przejść do dermatologa, ale w sumie trochę pogodziłem się z tym nawet :)
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź